Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tínedžerka takmer doplatila na nezmyselnú výzvu. Chcela si obliecť 100 vrstiev oblečenia, no skoro to skončilo katastrofou.

Oblecenie.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Tínedžeri majú v obľube skúšať rôzne výzvy. No nie vždy to dopadne podľa predstáv. Ako aj v tomto prípade.

Internetom sa stále šíria rôzne výzvy, ktoré najmä tínedžeri neváhajú vyskúšať. Čím ďalej, tým viac sú šialené. Či už je to 100 vrstiev rúžu na perách alebo riasenky na očiach, vždy môže hroziť nejaké to nebezpečenstvo. A teraz išlo mladej dievčine tiež takmer o život.

Pokúšala sa totiž zdolať výzvu, ktorá spočívala v tom, že si oblečie 100 vrstiev oblečenia. No zrejme tínedžerka precenila svoje sily a zrazu nastali nečakané problémy. Nanešťastie bola doma sama.

Andrea zverejnila svoj pokus o zdolanie výzvy aj na internete. Jedným z dôvodov bolo aj varovanie, aby to nikto neskúšal, pokiaľ je doma sám. Pretože ona na to takmer doplatila. Ako sa začala obliekať, veľa vrstiev postupne zapríčinilo, že sa nemohla už dobre hýbať. Zrazu ostala akoby zaklieštená a nemohla sa ani obliecť, ani vyzliecť a dokonca sa jej začalo zle dýchať. Chytila ju panika.

https://twitter.com/_andreeaa3/status/787364245289701377?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Lapala po dychu, pretože bola veľmi vystrašená. Bola doma sama a nemal jej kto pomôcť. Nevedela, čo má robiť. Nemohla sa ani pohnúť, plakala. Našťastie jej priatelia Alyssa a Axel prišli na pomoc. Aj keď je teraz „hviezdou“ internetu a ľudia si do nej radi rýpnu, je rada, že to dobre skončilo a spomína na to s úsmevom.

Teraz varuje všetkých, ktorí sú odhodlaní to vyskúšať tiež, aby to nerobili, pokiaľ sú sami doma. Aby neskončili ako ona, nedajbože ešte horšie. Takže vidíte, nie vždy sa oplatí hrať na hrdinu a skúšať všetko, čo uvidíte na internte. Snáď sa z toho poučila aj Andrea.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 21. októbra 2016Zdroj www.cosmopolitan.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: