Tínedžerská matka nakupovala so svojím mŕtvym bábätkom v kabelke

Zdieľať

17-ročná Tiona Rodriguez najprv porodila v kamarátkinom apartmáne a na druhý deň sa vydala s mŕtvym bábätkom na nákup spodného prádla.

Tínedžerka z New Yorku sa zbalila a odišla na návštevu ku kamarátke, aby mohla porodiť v jej kúpeľni. Pupočnú šnúru pretrhla holými rukami a potom bábätko zadusila.

Deň predtým, ako vyrazila nakupovať, napísala svojej kamarátke na sociálnej sieti správu: „“take this shit and dig a hole, put it somewhere, lol, then we go eat IHOP“

V preklade by sme to mohli preložiť takto: „Vezmi si túto sračku a vykop dieru, daj to niekde, lol, potom pôjdeme jesť IHOP.“ IHOP je americká reštaurácia, ktorá je známa servírovaním palaciniek.

https://nypost.com/2018/02/22/woman-found-carrying-her-dead-baby-in-bag-gets-16-years-in-prison/

Na ďalší deň išla Tiona nakupovať do obchodu so spodnou bielizňou Victoria’s Secret, kde ju zastavila bezpečnostná služba. Ochrankár si myslel, že Tiona niečo ukradla.

Ako sa k nej priblížil, tak ucítil zápach pochádzajúci z jej kabelky. Otvoril ju a našiel tam mŕtveho novorodenca. Okamžite zavolal políciu.

http://www.nydailynews.com/new-york/nyc-crime/teen-mom-carried-dead-baby-victoria-secret-16-years-article-1.3836006

Dnes už 21-ročná Tiona Rodriguez sa ku vražde priznala a bola odsúdená na 16 rokov do väzenia. V minulosti však tvrdila, že dieťa sa narodilo už mŕtve.

http://www.nydailynews.com/new-york/nyc-crime/teen-mom-carried-dead-baby-victoria-secret-16-years-article-1.3836006

Nebolo to prvýkrát, čo Tiona priviedla na svet potomka. Prvýkrát porodila v roku 2012, kedy sa jej dieťa narodilo mŕtve z neznámych dôvodov. Okrem toho má ešte 8-ročného syna, ktorý žije so svojim otcom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom