Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To je blázon! Chlapík si vykopal tunel zo spálne do krčmy a jeho žena nič netušila! :-D

SmallBiz Breweries
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
In this June 28, 2013 photo, a server grabs a beer while loading a tray at Hale's Ales brewery and pub in the Ballard neighborhood of Seattle. In the neighborhood, home to fishing shops, shipyards and boat fueling facilities for decades, six breweries have sprung up in the past 2 years, joining Hale’s Ales and Maritime Pacific Brewing, which both opened in Ballard in the 1990s. (AP Photo/Elaine Thompson)
reklama:
reklama:

Zdá sa, že ak dostane chlap chuť na pivo, len tak niečo ho nezastaví! Manželka istého Patsyho Kerra sa o tom mohla presvedčiť na vlastnej koži :-D

Tento kuriózny a poriadne vtipný prípad sa stal v severoírskom meste Omagh. Kerr si chcel skrátiť cestu do krčmy a mohol sa hocikedy nepozorovane vytratiť na jedného oroseného pivsona, a tak si vykopal 244 metrov dlhý tunel.

Takmer každý večer sa okolo jedenástej vytratil na pivko a okolo jednej ráno bol doma v posteli. A je to neuveriteľné, ale šikovnému chlapíkovi sa to darilo tajiť dlhých 5 rokov.

Kerr však pri budovaní tunela narazil na susedovu kanalizáciu. Sused si zavolal odborníkov, ktorí zistili, že do tunela uniká odpadová voda. Kerr sa za to dostal pred súd, ktorý spochybnil jeho manželku, pretože podľa jej slov nikdy nezacítila zápach splaškov.

Kerr sa vraj inšpiroval filmom Útek z väznice Shawshank a na vykopanie tunela vraj použil všetky možné pomôcky. Za všetko vraj mohlo chrápanie jeho manželky, pri ktorej nevedel zaspať, keď nebol trošku pod parou.

„Ak mám povedať pravdu, som celkom rád, že ma prichytili. Manželka zo mňa vždy ráno cítila alkohol. Povedal som jej, že tak voniam prirodzene. Bolo len otázkou času, kedy ma niekto chytí,“ uviedol Ír pre stránku tyronetribulations.com.

Nuž, dobre to mal chlapík vymyslené. Veríme, že sa ním nejaký chlap, ktorého ženská chrápe, inšpiruje. Aspoň bude sranda… :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 4. novembra 2014Zdroj tyronetribulations.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., ilustračná: SITA/AP
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: