Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto je asi tá najdrsnejšia protifajčiarska reklama! Len pre silné povahy!

Horizon33_2015-1-2_15-27-56
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

O tom, že fajčenie je nezdravé asi nebude nikto pochybovať. Napriek tomu si mnohí z nás radi vychutnajú niekoľko cigariet denne a ani si neuvedomujeme, aké to môže mať na naše zdravie následky…

Ak uvažuješ o tom, že skončíš s fajčením a potrebuješ niečo, čo by ťa tak povediac nakoplo, rozhodne si pozri túto reklamu.

Drsná reklama totiž upozorňuje na to, že aj vlastnoručne ubalené cigarety sú škodlivé. Tvorcovia tejto kampane si totiž zaplatili výskum a ten naznačil, že mnoho ľudí si myslí, že ušúľané cigarety sú menej zdraviu škodlivé ako kupované.

Samozrejme, je to blud! V drsnom videu si chlapík namiesto tabaku balí nechutne sa rozkladajúce mäso a zapaľuje si ju, zatiaľ čo mu z nej kvapká krv.

Heslom kampane je: „Každá vyfajčená cigareta ťa zvnútra rozkladá.“ Veríme, že táto reklama ťa od fajčenia aspoň trošku odradí.

https://www.youtube.com/watch?v=4zGkfAGzEJc

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 22. marca 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: