Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto je najväčší pitbul na svete! Pozri sa, koľko váži!

Horizon33_2015-3-4_12-29-18
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tak toto už snáď ani nie je pes! Pitbul s veľmi výstižným menom Hulk je trikrát väčší ako priemerný pes jeho plemena, a to je ešte stále šteniatko.

Majiteľom tohto obra je Američan Marlon Grennan, ktorý pre stránku mirror.co.uk povedal, že podľa neho nie je pes nebezpečný a pokojne ho nechá hrať sa deťmi. Veď pri všetkých plemenách platí, že najdôležitejšia je výchova psa. Hulk váži asi 80 kíl a okrem toho má aj veľkú silu – a to má iba 18 mesiacov!

najvacsi pitbul na svete
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Keby si chcel vedieť, „co to žere“, tak odpoveďou je výdatná porcia hovädzieho mäsa, ktorého zje takmer dve kilá denne. Majitelia Hulka chovajú viacerých psov. Okrem neho majú ešte dvanásť ďalších pitbulov, nejaké ďalšie „bojové plemená“ a celé to zaklincovala maličká mexická čivava.

S Hulkom je v pravidelnom kontakte 3-ročný syn majiteľov, o ktorého sa nebojí ani jeho mama. Tvrdí totiž, že ich psy sú vycvičené a niekedy dokonca dovolia malému chlapcovi, aby sa na Hulkovi vozil ako na poníkovi. Samozrejme, sú si vedomí jeho ohromnej sily. Keby sa totiž Hulk naštval, pokojne by mohol človeka zabiť.

O tohto macka mali záujem viacerí chovatelia psov a boli ochotní zaňho zaplatiť až 500-tisíc dolárov. No jeho majiteľ všetky ponuky odmietol a povedal, že aj keby mu dali 10 miliónov, psa by sa nevzdal. A tak to má byť! :-)

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 4. marca 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., www.youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: