Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto je už naozaj priveľa! Dievča si zarába tým, že je tučné!

caitlin
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Peniaze v dnešnej dobe potrebuje každý. Niekedy je však ťažké zohnať prácu. Preto sa toto mladé dievča rozhodlo, že sa bude živiť naozaj kurióznym spôsobom!

Mladá len 22-ročná Caitlin Finley sa rozhodla, že sa stane najväčšou osobnosťou na scéne obéznych pekných dievčat. Týždenne zarobí približne 130 libier, no dúfa, že bude zarábať ešte viac.

Váži približne 190 kilogramov. Denne zje viac ako 10 000 kalórií, pričom normálny človek by mal jesť 2 000 – 2 500 kalórií denne. Jej BMI je 80! Len pre porovnanie, zdravý človek má BMI 18 – 25. Ale čo je na tomto najzvláštnejšie, podporuje ju v tom dokonca aj vlastná matka!

https://www.youtube.com/watch?v=-Hfduh7xYc0
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Jej matka ju dokonca fotí a pomáha jej vyberať fotky, ktoré môže pridať na internet! Dala jej aj požehnanie na výkon tejto kariéry a je spokojná s tým čo robí. Vraj nerobí nič zlé, neukazuje svoje nahé telo ani nič iné.

Caitlin uprednostňuje umelecké meno Calico Bombshell. Jej klasický jedálny lístok počas jedného dňa obsahuje 3 mäsové pizze, 4 cheeseburgery, veľké množstvo hranolčekov, mliečnych nápojov a dva litre sladenej vody!

No čo jej robí najväčší problém? Chodenie po schodoch! Po schodoch nevyjde bez toho, aby sa poriadne nezadýchala.

https://www.youtube.com/watch?v=-Hfduh7xYc0
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ak máš záujem dozvedieť sa o Caitlin viac informácií, pozri si kľudne toto video. Ale radíme ti, neinšpiruj sa ním!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 16. apríla 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: