Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto sa môže stať len na Slovensku. Rodičia chlapca na vozíku prosili automobilku o pomoc, tá mu poslala švihadlo.

Jump rope handles
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Malý Martinko trpí smrteľnou chorobou a lieky, ktoré mu pomáhali, prestali vyrábať. Chlapček je už rok pripútaný na invalidný vozík a jeho rodičia zháňajú pomoc, kde sa len dá. Rodina poprosila o pomoc okrem iných aj automobilku PSA Peugeot Citroën Slovakia. To, čo dostali ako odpoveď, ich poriadne rozčarovalo.

Zúfalí rodičia desaťročného Martinka hľadajú pomoc, kde sa dá. Ako informovala stránka nasanitra.sme.sk, lieky, ktoré chlapcovi pomáhali, sa už nevyrábajú a ich náhrada sa u nás kúpiť nedá. Preto si ich rodičia dávajú dovážať z Francúzska rôznymi spôsobmi.

Neľahká životná situácia prinútila Martinkových rodičkov, aby zháňali pomoc, kde sa len dá. Oslovujú preto rôzne politické strany a veľké firmy, medzi ktorými bola aj automobilka PSA Peugeot Citroën Slovakia. Poslali jej list s popisom jeho ochorenia, ku ktorému bola priložená aj fotka ich syna na invalidnom vozíku. Odpoveď od automobilky rodinu však poriadne šokovala.

Podľa informácií stránky nasanitra.sme.sk v odpovedi bolo, že si automobilka si žiadosť „dôkladne preštudovala a chlapcovi poslala omaľovánku, farbičky a švihadlo. Rodina, ktorá bola najskôr z balíčka rozčarovaná, neskôr pripustila, že firma mohla mať takéto balíčky pre žiadateľov o pomoc už vopred pripravené. Rodičia však len krútia hlavou nad tým, že im v odpovedi prišlo to, že si ich žiadosť o pomoc firma dôkladne preštudovala.

Automobilka sa však rodine ospravedlnila a priznala si chybu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 1. októbra 2016Zdroj nasanitra.sme.sk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: