Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ubehol rok od tragickej smrti Paula Walkera! Rodina a priatelia si uctili jeho pamiatku.

Paul Walker
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
File-This March 21, 2013 file photo shows actor Paul Walker wearing a creation from the Colcci summer collection at Sao Paulo Fashion Week in Sao Paulo, Brazil. A publicist for actor Walker says the star of the "Fast & Furious" movie series has died in a car crash north of Los Angeles. He was 40. Ame Van Iden says Walker died Saturday, Nov. 30, 2013. No further details were released. (AP Photo/Andre Penner, File)
reklama:
reklama:

Rodina, blízki priatelia a spolupracovníci z akčnej filmovej série Rýchlo a zbesilo si rok po tragickej smrti prostredníctvom internetu zaspomínali na herca Paula Walkera, ktorý zahynul 30. novembra 2013.

„Bol dôležitou súčasťou môjho života. Viedol dlhé rozhovory s mojou mamou a strážil môjho anjelika… Bol naozaj hrdý na to, že bol z neho strýko Pablo… koniec koncov, v deň, keď sa narodila, sme nakrúcali Rýchlo a zbesilo 4. Bol jediný, komu som o tom povedal. Práve on ma povzbudil, aby som vošiel dnu a prestrihol pupočnú šnúru. Bol dôležitou súčasťou mojej premeny na otca… plnohodnotný člen rodiny s pozitívnym vnímaním sveta… Dnes je to už rok… rok, čo ho oplakávame… to, že tu nie je, mi stále berie dych. Chýbaš nám Pablo…“ napísal na sociálnu sieť Facebook Vin Diesel. K odkazu pridal aj fotografiu, ktorá zachytáva Walkera ako sa hrá s jeho dcérou Haniou Riley.

Horizon33_2014-12-1_11-49-22

„Milujem ťa Paul. Aj naďalej žiješ v srdciach tých, ktorí ťa milovali. Posielam ti tú lásku do neba,“ vyjadrila sa na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitteri Michelle Rodriguez.

Navždy v našich srdciach. Nemôžem uveriť, že je to už rok. Tvoj duch tu bude navždy s nami,“ podelil sa prostredníctvom služby Instagram Christopher „Ludacris“ Bridges.

„Pred rokom si k sebe Boh predčasne povolal svojho anjela. Chýba mi môj brat, chýba mi môj priateľ, chýba mi NAŠA HVIEZDA!!!!! Fyzicky nás opustil, no navždy žije v našich mysliach, srdciach a dušiach… Slzy, ktoré sme v minulosti vyronili z bolesti a šoku, sú teraz slzami radosti. Oslavujeme nimi všetko, čo si pre nás znamenal. Odpočívaj v pokoji,“ odkázal prostredníctvom Instagramu Tyrese Gibson a zároveň vyzval všetkých fanúšikov a fanúšičky, aby si aj oni zaspomínali na zosnulého herca.

Horizon33_2014-12-1_11-56-57

Na Walkera nezabudli ani jeho príbuzní. „Mal som šťastie, že bol mojím veľkým bratom,“ povedal pre New York Daily News hercov 26-ročný brat Cody. Ten spolu s ďalším súrodencom Calebom pomáhal nakrútiť niekoľko scén zo snímky Rýchlo a zbesilo 7, ktorú plánujú do slovenských kín uviesť 2. apríla 2015. „Žite svoj život naplno. Smejte sa, milujte a nájdite skutočné šťastie. Nezabúdajte na to, že aj keď si myslíte, že ste neviem ako cool, nemáte právo sa nad kohokoľvek vyvyšovať,“ poradil hercovým priaznivcom Cody Walker.

Obit Paul Walker
Na mieste tragédie sa pred rokom stretlo množstvo fanúšikov

Otec predstaviteľa Briana O’Connera zo spomínanej akčnej série sa zase nedávno pre reláciu Entertainment Tonight vyjadril, že rodina sa stále nedokáže vyrovnať s jeho smrťou. „Vôbec sa neteším na Vďakyvzdanie, pretože zomrel dva dni po ňom. Myslím, že to tak bude až dovtedy, kým nebudem s ním,“ vyjadril sa Paul Walker III, pričom prezradil, že sa často vracia na miesto nehody, kde vo veku 40 rokov zomrel jeho syn. „Chýba mi čoraz viac. Vôbec sa to nezlepšuje,“ pokračoval. Na otázku, ako sa s hercovou smrťou vyrovnáva jeho dcéra Meadow, odpovedal Walker III, že sa o tom príliš nerozprávajú. „Rodina je v šoku. Myslím si, že sa o tom bojíme spolu hovoriť, som o tom úprimne presvedčený. Príliš to bolí,“ uzavrel.

Paul Walker sa narodil v kalifornskom meste Glendale a do povedomia divákov sa po prvý raz výraznejšie zapísal snímkou Varsity Blues z roku 1999. Už o dva roky neskôr si zahral v prvej časti spomínanej akčnej série Rýchlo a zbesilo. Úlohu Briana O’Connera si následne zopakoval aj v ďalších štyroch filmoch (2003, 2009, 2011, 2013). V siedmom filme zo série Rýchlo a zbesilo použijú aj scény, ktoré Walker nakrútil pred smrťou. Diváci a diváčky ho môžu poznať aj zo snímok ako Prúd času (2003), Do hlbiny (2005), 8 statočných (2006), Zbesilý útek (2006), Zabite Bobbyho! (2007), Rozsudok smrti (2008), Gangstri (2010), Pawn Shop Chronicles (2013) a Hours (2013).

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 1. decembra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, Facebook, Instagram, SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: