Účastníci reality šou a ich neuveriteľne extrémne premeny, po ktorých ich nespoznáte

Zdieľať
Ilus 2.jpg

Nadváhou trpí veľké množstvo ľudí. Ak sa to však nesnažia riešiť dlhšiu dobu, môže to mať katastrofálne následky. 

Je naozaj ľahké nájsť si nejakú zámienku pre to, aby sme nemuseli ísť cvičiť. Taktiež môžeme zjesť hocičo, aj keď by sme sa chceli stravovať zdravšie. Oklameme tým však len sami seba.

Sou1.jpg

Naše telo to pocíti a dá nám samozrejme o tom vedieť. Treba sa preto rýchlo spamätať, kým nie je neskoro a začať so sebou niečo robiť. Obezita je totiž choroba, ktorá sa dá taktiež vyliečiť. Musíme len chcieť.

Sou2.jpg

Jedna reality šou, v ktorej ľudia podstupujú svoje životné premeny, je istou záchranou pre niektorých jedincov, ktorí by to zrejme sami nezvládli. Tu majú podporu, dobré podmienky, a tak sa za určitý čas z nich stanú noví ľudia. A to doslova.

Sou3.jpg

Títo ľudia sú totiž extrémne obézni. Niektoré premeny sú tak neuveriteľné, že pravdepodobne nebudete veriť tomu, že na obrázkoch pred a po sú odfotení tí istí účastníci.

Sou4.jpg

Táto reality šou je zameraná len na extrémne obéznych ľudí, ktorí majú minimálne 270 kilogramov. Toto číslo je skutočne alarmujúce, a preto títo ľudia robia všetko pre to, aby svoj život zmenili. Dokazujú, že nič nie je nemožné.

Sou5.jpg
Sou6.jpg
Sou7.jpg
Sou8.jpg
Sou9.jpg
Sou10.jpg
Sou11.jpg
Sou12.jpg
Sou13.jpg
Sou14.jpg
Sou15.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom