Už dnes sa môžeš vybrať do kina na drámu s Julianne Moore a Robertom Pattinsonom, ale aj na zábavnú komédiu!

Zdieľať
film

Dráma plná hollywoodskych hviezd aj zábavná komédia. Toto sú filmy, ktoré si už dnes môžeš pozrieť v kinách na Slovensku. Na ktorý sa vyberieš?

Mapy ku hviezdam

Psychologická dráma rozpráva príbeh o typickej hollywoodskej rodine. Dr. Stanford Weiss si so svojou  manželkou nažíva v Los Angeles. On je psychoterapeutom hviezd a ona sa snaží riadiť kariéru ich trinásťročného syna. Na prvý pohľad normálna rodinka. Zdanie ale klame! Ich syn Benjie sa už ako deväťročný liečil z užívania drog a ich dcéra Aghata bola nedávno prepustená z liečenia, na ktorom bola vďaka pyromanii. Film, v ktorom všetci, vrátane šoféra limuzíny, túžia po hviezdnej kariére, sa už dnes začína premietať aj v našich kinách. Vo filme Mapy ku hviezdam uvidíš Julianne Morre, Roberta Pattinsona, Miu Wasikowski, Oliviu Williams, Johna Cusacka.

Falošní poliši

Ak sa chceš v kine pobaviť, rozhodne by si sa mal vybrať na komédiu Falošní poliši. Rozpráva príbeh o kamarátoch, ktorí sa na párty vyberú prezlečení za policajtov. Po ceste im však napadne, že tieto kostýmy sa dajú využiť aj na niečo iné ako len na oblečenie na párty. Ako „policajti“ sa púšťajú do buzerovania ľudí, získavania nápojov zadarmo či konfiškácie jointa. Nenápadná zábava im však rýchlo prerastie cez hlavu, a tak sa spúšťa sled vtipných situácií a naháňačka na mačku a myš. Ako to všetko dopadne, si môžeš pozrieť už dnes. V zábavnej komédií sa predvedie aj hviezda Upírskych denníkov Nina Dobrev, Jake M. Johnson, Damon Wayans a Andy Garcia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom