Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V deň svadby skončil párik na pohotovosti. S týmto nevesta vôbec nerátala

Befunky collage 9.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Každá nevesta si neželá nič viac, ako to, aby jej deň „D“ dopadol presne podľa jej predstáv. Nie vždy to však ide tak, ako by sme chceli. Vie o tom svoje aj tento párik, ktorý skončil v svadobný deň na pohotovosti. 

Christine Miller a jej manžel Jon si nedávno kúpili veľký pozemok s domom a rozhodli sa, že tu bude ich nové bývanie. Keďže plánovali svadbu, Christine napadlo, že použije krásne biele kvety z kopcov blízko svojho domu na ozdobenie obradu.

Christine a jej družičky naplnili auto bielymi kvetmi. Šťastná nevesta strávila noc pred jej svadbou so svojou matkou a vyrábali desiatky ozdobných prvkov, kvetinových koruniek, korzetov, kytičiek a iných kvetinových výzdob.

Ale keď sa ráno Christine zobudila, urobila tragické rozhodnutie. Umyla si tvár rukami. Niekoľko hodín bola jej tvár bolestivo opuchnutá, s červenými očami. Christine povedala, že jej pokožka bola ako brúsny papier a žiadny z liekov na alergiu, ktoré si vzala, jej nepomohol.

Svadba.jpg
www.youtube.com

Napriek bolestivej reakcii (a chýbajúcim obrúčkam, ktoré zabudli vo všetkom chaose), mladá nevesta prešla popoludní obradnou uličkou a držala kyticu týchto bielych kvetov. Pastor sa pokúšal ponáhľať s ich sľubmi, lebo bolo pre Christine bolestivé čo i len oči otvárať.

Zena.jpg
Foto: www.imgur.com

Len čo sa obrad skončil, Christine a jej manžel Jon sa ponáhľali na pohotovosť. Ukázalo sa, že biely kvet, ktorý si vybrala na svadbu, bola toxická rastlina, o ktorej je známe, že zabíja kravy, ak jej zjedia príliš veľa. Našťastie, reakcia Christine nebola až taká zlá. Po získaní steroidnej injekcie, očných kvapiek a liekov proti bolesti sa pár vrátil späť na recepciu, o tri a pol hodiny neskôr.

Napriek bolesti a nepohode sa nový párik rozhodol zostať pozitívnym počas svojho chaotického svadobného dňa. „Je to zábavný príbeh,“ povedala Christine Omaha World-Herald. „Strávili sme spoločne viac času, ako by sme v svadobný deň mali.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 8. januára 2018Zdroj www.shared.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: