Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženích uvidel svoju nevestu prvýkrát až v kostole. Pred oltárom sa takto rozplakal.

Zenich.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Svadba patrí určite k tým emocionálnejším zážitkom v našom živote. A pre tohto muža doslova.

Predtým, než sa niektorí muži oženia, môžu mať strach, úzkosť alebo obavy zo záväzku. Ale u tohto mladého ženícha to bol celkom iný prípad. Počas obradu urobil niečo tak dokonalého, že jeho video sa vírusovo šíri internetom a dojíma tisícky ľudí po celom svete.

https://www.youtube.com/watch?v=774gZFLVemg
www.youtube.com

Väčšinou sa chlapi snažia byť silní, bez väčších emócií, ale priznajme si, niečo tak dojímavé predsa nebudeme v sebe dusiť. Gabriel Deku, 25-ročný ženích z Londýna, bol neskutočne ohromený, keď uvidel prvýkrát svoju nevestu 24-ročnú Annabellu. Vidieť ju v jej svadobných šatách prvýkrát a hneď pred oltárom bolo preňho tak emocionálne, že nemohol prestať plakať.

https://www.youtube.com/watch?v=774gZFLVemg
www.youtube.com

„Až do začiatku svadby som sa cítil úplne inak a v skutočnosti som mal stávku s mamičkou, že nebudem plakať,“ povedal Deku pre Mail Online. „Keď som ju tam zrazu uvidel, cítil som veľké zhodnotenie toho, čo v skutočnosti mám. S vedomím, že som vo vzťahu s touto úžasnou ženou som bol viac než radostný, že ma niekto bezpodmienečne miluje“.

„Vyzerala tak krásne,“ dodal Deku. „Máme rôzne povahy. Ona je v skutočnosti viac emocionálna vo vzťahu a ja som sa snažil byť tvrdý muž. Stále som hovoril: Nebudem plakať.“

https://www.youtube.com/watch?v=774gZFLVemg
www.youtube.com

Bol prešťastný v tejto chvíli, nevedel prestať plakať. Jeho najlepší kamarát Tolu Ige ho povzbudil, aby sa udržal pokope. Ige, jeho verný priateľ, je tiež jeho tzv. „dohadzovač“, pretože práve on ho zoznámil s touto krásnou ženou pred štyrmi rokmi. Ige mu povedal: „Poď, povstaň, vstaň. Toto je vaša chvíľa, človeče“. Tak sa mladý ženích zomkol a celý dojatý ustál ten emocionálny nátlak a svadobný deň mohol pokračovať.

Dojatý ženích sa pred oltárom rozplakal!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: