Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V jaskyni strávil neskutočných 25 rokov. Za ten čas ju takto prerobil

Muz.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Keď sa niekto rozhodne izolovať od všetkých a to dokonca až na 25 rokov, môže to dopadnúť v tom lepšom prípade aj takto!

Muž menom Ra Paulette z Nového Mexika strávil 25 rokov v jaskyni, kde premenil pieskovec do nádherného umenia. Jeho jediným spoločníkom bol jeho pes. Jeho kresba je neuveriteľne zložitá. Hovorí, že jeho cieľom je inšpirovať ľudí k otvoreniu emocionálnej reakcie na obrazy, ktoré vytvoril. Je zaujímavé, že Paulette nevidí seba ako umelca. Podľa neho sú to ekologické projekty v očiach ľudí a on iba vyjadruje svoj úžas.

Veľa ľudí z celého sveta sem cestuje, aby videli Pauletteovu jaskyňu a jeho rezbárske práce. Jeden návštevník povedal: „Cítil som, že staviteľ dal do toho svoju dušu, srdce a myseľ a môj duchovný výraz hovorí za všetko. Cítil som sa tu vyrovnaný“. Najúžasnejším a pozoruhodným faktom je, že Paulette nikdy neštudoval architektúru alebo sochárstvo. Je úplný samouk, ktorý pracuje len s lopatou, krompáčom a škrabkou. No povedali by ste to na neho?

Pozrite sa, čo dokázal vytvoriť za 25 rokov v tejto jaskyni!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 25. júna 2017Zdroj www.healthymagazine365.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: