Chcete žiť v jaskyni? Žiadny problém, teraz je na predaj skutočne luxusný príbytok!

Zdieľať
Jaskyna.jpg

Hľadáte nové miesto na bývanie, ale ste už unavení z tých istých starých, nudných štyroch stien a strechy? Teraz je na predaj tzv. „najluxusnejšia jaskyňa sveta“.

Nachádza sa v odľahlej oblasti Arkansasu. Beckham Creek Cave Lodge bol pôvodne postavený ako protibombový prístrešok, bol však zrekonštruovaný do luxusného hotela. Môže sa v ňom ubytovať až 8 hostí v podzemnom bludisku stalagmitov a stalaktitov. Má vlastný vodopád a vonku dokonca aj heliport.

Jaskyna1.jpg

Teraz však majiteľ hotel predáva. Ten, kto si ho kúpi, v ňom môže robiť naozaj všetko, čo sa mu zapáči. „Superhrdinovia a drobní neprajníci“ sa nepochybne budú oň zaujímať. Ak potrebujete trochu ústrania, chcete byť obklopený prírodou a chcete preskúmať celú sieť jaskýň, môžete začať s ponukou 2,5 milióna dolárov. Taká je totiž suma za tento skvost.

Jaskyna2.jpg

„Je umiestnený v prírodnej jaskyni, táto štvrť má 6000 štvorcových stôp a ponúka všetko moderné vybavenie so zachovaním prirodzenej jaskyne“, tak majitelia opisujú jedinečnú vlastnosť príbytku.

Jaskyna3.jpg

Pozrite si nasledovné fotografie a uvidíte, že je to naozaj nádherné. Čo by ste povedali na takéto bývanie? Vedeli by ste si predstaviť žiť doslova v jaskyni?

Jaskyna4.jpg
Jaskyna5.jpg
Jaskyna6.jpg
Jaskyna7.jpg
Jaskyna8.jpg
Jaskyna9.jpg
Jaskyna10.jpg
Jaskyna11.jpg
Jaskyna12.jpg
Jaskyna13.jpg
Jaskyna14.jpg
Jaskyna15.jpg
Jaskyna16.jpg
Jaskyna17.jpg
Jaskyna18.jpg
Jaskyna19.jpg
Jaskyna20.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom