Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Veľká noc sa blíži. Pozri si 3 originálne tipy na zdobenie kraslíc!

Horizon33_2016 2 23_13 52 56.png
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Asi si aj ty ako dieťa skúšal zdobiť veľkonočné vajíčka. No a táto tradícia by sa rozhodne mala dodržiavať aj dnes. Veď je to celkom vtipné a okrem toho sa kreatívne duše môžu realizovať.

Ak ťa už nebavia tie staré spôsoby zdobenia veľkonočných vajíčok, máme pre teba tri originálne tipy, o ktorých si možno nevedel.

Nachystaj si vyfúknuté vajíčka, ideálne biele, aby na nich bolo zdobenie čo najlepšie vidno. No a tu je prvý spôsob, na ktorý budeš potrebovať nádobu s vodou a laky na nechty tvojej obľúbenej farby. Do nádoby s vodou nalej trochu lakov a paličkou ich zmiešaj. Potom do nich jednoducho namoč biele vajíčko a hotovo. Nechaj vysušiť a je to.

Horizon33_2016 2 23_13 47 12.png
youtu.beFoto: youtu.be

Druhý tip v sebe zahŕňa misku s teplou vodou, gumičky, potravinárske farbivo a ocot. Do misky s teplou vodou nakvapkaj potravinárske farbivo a prilej trochu octu. Na vyfúknuté vajíčko daj gumičky a ponor ho na 5 až 10 minút do misky s farbou. Keď ho vytiahneš, budeš prekvapený cool dizajnom :-)

Horizon33_2016 2 23_13 53 22.png
youtu.beFoto: youtu.be

Zdobenie pomocou servítok je veľmi obľúbené a môžeš ho využiť aj na veľkonočné vajíčka. Zo servítky oddeľ všetky vrstvy a použi tú najvrchnejšiu, ktorou obalíš vajíčko a nanesieš na ňu lepidlo na servítkovú techniku. Snaž sa lepidlo naniesť tak, aby nevznikli vzduchové bublinky. Pretŕčajúcu časť servítky odstrihni a hotovo.

Horizon33_2016 2 23_13 53 49.png
youtu.beFoto: youtu.be

Pozri si postup aj vo videu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. februára 2016Zdroj youtu.be © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: