Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Videá, ktoré na YouTube prekročili povestnú hranicu miliardy prezretí

Desktop6.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Doména YouTube bola registrovaná 14. februára 2005. Pôvodne mala uverejňovať iba domáce videá, no postupne sa rozširovala o hudobné klipy, filmy či videohry a stala sa odrazovým mostíkom pre viaceré hudobné hviezdy. Pred pár rokmi bol mimoriadnym úspechom fakt, keď akýkoľvek hudobný, alebo zábavný klip prekročil hranicu miliardy prezretí, dnes je to už celkom bežné, pretože vďaka dostupnosti internetu sa akékoľvek video dokáže šíriť rýchlosťou blesku. Pripomeňme si tie najlepšie hudobné videoklipy, ktorým sa to podarilo!

Pieseň, ktorej sa podarilo len nedávno prekročiť hranicu miliardy prezretí je soundtrack k filmu Rýchlo a Zbesilo 7. Klip je veľmi emotívny, žiadne oko neostane suché, pretože táto pieseň vznikla ako pocta zosnulému Paulovi Walkerovi. Zimomriavky zaručené…

Mark Ronson spoločne s Brunom Marsom a ich funky songom Uptown Funk roztancovali azda celý svet. Geniálna pieseň, ktorá nesmie chýbať na žiadnej party!

Či s tým budeš súhlasiť, alebo nie, Justin Bieber si miesto na tomto zozname rozhodne zaslúži. Pesničku, kde viac ako 50x v priebehu necelých 4 minút vysloví svoje milované slovo Baby, si od zverejnenia videoklipu na YouTube 19.februára 2010 pozrelo ohromných 1 228 611 064 ľudí.

Spomínaš si ešte na skupinu PSY a ich geniálny taneček k piesni Gangnam Style? Ak nie, treba si trochu osviežiť pamäť, pretože tento šialený song už dávno prekročil hranicu neuveriteľných 2,4 miliardy prezretí.

Katy Perry sa v našom pomyselnom „zozname“ vyskytne hneď dvakrát. S videoklipom Dark Horse a taktiež s piesňou Roar.

Videoklip Roar bol na YouTube zverejnený 5. septembra 2013. Odvtedy si získal priazeň 1 113 441 199 ľudí.

Aj Taylor Swift dokáže svojimi videoklipmi zasiahnuť fanúšikov po celom svete. Jej piesne Shake it Off či Blank Space boli mimoriadne hrané aj v našich končinách.

Vymyslieť s novou piesňou aj originálny videoklip, je v dnešnej dobe naozaj umenie.

Pred pár mesiacmi ti meno Meghan Trainor zrejme nič nehovorilo, no jej vtipný videoklip a chytľavý refrén k piesni All About That Bass roztancoval aj tie najväčšie parketové drevá.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 28. októbra 2015
reklama:
reklama:
reklama: