Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Ženu prenasleduje duch jej brata, už niekoľko rokov mu nedokáže uniknúť!

duch
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Donna Ayers sa už niekoľko rokov snaží utiecť duchovi jej brata, ktorý ju neustále straší. So zosnulým súrodencom mala údajne problémový vzťah.

Žena tvrdí, že duch ju prenasleduje už od roku 2009, kedy jej brat zomrel. Prítomnosť neznámej sily si všimla, keď začala v noci často počuť hlučný buchot, neskôr spozorovala čiary na stenách. Donna sa kvôli tomu už päť krát sťahovala, no nič nepomáha. S duchom si prežila už množstvo traumatizujúcich zážitkov. Gitara, ktorá sama začala hrať alebo ona paralyzovaná a neschopná pohybu na posteli.

Aby ju ľudia nepovažovali za blázna, prípadne, aby jej mohli pomôcť, rozhodla sa ducha natočiť na mobil. Strašidlo na videu presúva predmety bez priameho (resp. pre nás neviditeľného) dotyku a naozaj spôsobuje zimomriavky. Najhoršie je, že neznáma sila je naviazaná na samotnú ženu, a tak je útek takmer nemožný.

Pozri si video, ktoré zachytáva ducha! *wacko*

https://www.youtube.com/watch?v=uerWJ7Wj6IA

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 18. marca 2015Zdroj www.youtube.com www.mirror.co.uk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., www.youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: