Vieme, kto sa tento rok predvedie v miliónovej podprsenke na Victoria´s Secret Fashion Show! Z výberu budeš prekvapený!

Zdieľať
2013_Victoria's_Secret_Fashion_Show_-_Runway_and_Performance-83dbef2eb28f4fe280aff11598fc94f9

Po dlhom a napínavom čakaní zverejnila obľúbená značka spodnej bielizne, Victoria´s Secret, kto bude mať tento roku tú česť, predviesť miliónovú podprsenku na výročnej prehliadke. Vybraný anjelik sa tak stane jednoznačne stredobodom pozornosti počas celej šou!

Tento rok bude prehliadka plná zmien. Prvýkrát sa totiž presunie z Ameriky na starý kontinent. Presnejšie do Londýna. Druhá zásadná zmena sa koná už spomínanej Fantasy Bra. Každoročne dostane jeden z anjelikov možnosť predviesť tento niekoľkomiliónový klenot. Ale tentokrát to nebude jedna, ale hneď dve modelky.

IMG_8165
zľava: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio Foto: www.imgur.com

Brazílčanky Alessandra Ambrosio a Adriana Lima. Obe patria medzi modelky, ktoré pracujú pre túto značku najdlhšie a obe už raz takýto kúsok predvádzali.

Obe tohtoročné podprsenky zhotovila klenotnícka firma Mouawad a každý jeden má hodnotu vyše dvoch miliónov dolárov. Samotné modelky prvýkrát prehovoria o Dream Angels Fantasy Bra v pondelok, 3. novembra, v relácii Good Morning America.

Tohtoročná výročná šou bude odvysielaná deviateho decembra. Ďalšie podrobnosti o prehliadke vôbec nie sú známe, rovnako ani mená umelcov, ktorí by na nej mali vystúpiť. Čoraz častejšie sa však klebetí o prírastku do rodiny anjelikov v podaní modeliek Suki Waterhouse a Kendall Jenner. Či sa tieto klebety potvrdia, sa dozvieme už o pár týždňov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom