Vieme, prečo sa Miley Cyrus snaží stále šokovať! Za všetko vraj môže Hanna Montana

Zdieľať
Miley Cyrus
In this photo released by Disney, teen star Miley Cyrus greets fans outside of World of Disney NYC, Thursday, June 21, 2007, in New York, after celebrating the release of her first solo CD, Hannah Montana 2/Meet Miley Cyrus, and new DVD, Hannah Montana Pop Star Profile, both out Tuesday, June 26. More than 1,500 fans waited in line to meet the 14-year-old star of Disney Channels Hannah Montana. (AP Photo/Disney, Diane Bondareff)

Americká speváčka Dolly Parton tvrdí, že Miley Cyrus chcela extravagantným správaním zavraždiť Hannu Montanu, ktorej stvárnením v rovnomennom seriáli sa preslávila. Okolie ju vďaka tomu malo prestať vnímať ako jej predstaviteľku a začať na ňu pozerať ako na dospelú hudobníčku.

Miley Cyrus
To je rozdiel, čo?

„Ako malé dievča bola skvelá, potom však začala dospievať. Ľudia však nechceli, aby dospela, a začali sa hnevať. Jedného dňa už toho mala dosť a povedala mi: ‚Musím zavraždiť Hannu Montanu, aby ľudia akceptovali, kto som v skutočnosti.‘ Myslím si, že cítila potrebu zmeny, ktorú zjavne aj urobila,“ uviedla krstná mama 21-ročnej speváčky v rozhovore pre britský denník The Sun.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom