Vieme, s kým si chcela vymeniť telo krásna Jennifer Aniston! Prezradila aj to, ktoré jedlo je jej slabosťou...

Zdieľať
Daniel Schechter; Jennifer Aniston; Will Forte; Mark Boone Junior; Tim Robbins
Jennifer Aniston poses for a photograph at the gala for the new movie "Life of Crime" during the 2013 Toronto International Film Festival in Toronto on Saturday, Sept. 14, 2013. (AP Photo/The Canadian Press, Michelle Siu)

Štyridsaťpäťročná herečka by chcela mať telo Gisele Bündchen  a okrem toho by tiež rada vyskúšala, aké to je mať vyšportovanú postavu lyžiarky Lindsey Vonn.

Americká herečka Jennifer Aniston by si rada na 24 hodín vymenila telo s modelkou Gisele Bündchen. Okrem toho by si tiež chcela vyskúšať, aké je to mať vyšportovanú postavu známej lyžiarky Lindsey Vonn. „Páčilo by sa mi, keby som mohla lyžovať ako šialená, ako Lindsey Vonn. Tiež by sa mi páčilo mať Giselino telo, prečo nie?,“ prezradila 45-ročná herečka v rozhovore pre magazín Self.

Gisele Bundchen
Brazilian top model Gisele Bundchen wears a creation from Colcci winter collection during the Sao Paulo Fashion Week in Sao Paulo, Brazil, Thursday, Oct. 31, 2013. (AP Photo/Nelson Antoine)

Aniston, ktorá je známa zdravým stravovaním, tiež priznala, že má slabosť pre mexické nachos. „Jedlo, ktoré mám tak rada, že by som ho zjedla aj po tom, ako mi spadlo na zem, je nacho. Lupienky si smažím sama, vezmem tortillu, pokrájam ju na trojuholníky a hodím ich do kokosového oleja,“ vysvetlila.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom