Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vieš, aký je rozdiel medzi starým a novým kamarátom? Luboš a Tary ti to predvedú vo vtipnom skeči

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nové kamarátstva sú vždy zo začiatku opatrné. Na starého kamaráta sa ale môžeš spoľahnúť, že tam bude vždy pre teba a namočí sa do každého problému či zábavy s tebou.

„Chcem sa vrátiť k bývalej“

Ak túto vetu povieš novému kamarátovi, tak sa ťa od toho jemne bude snažiť odhovoriť. Bude sa ti chcieť vysvetliť, prečo by si to nemal robiť a podobne.

Starý kamarát však narozdiel od toho nového nepotrebuje slová a rovno ti vrazí, aby si pochopil, že to, čo chceš urobiť, je podľa neho blbosť.

www.youtube.com

Náhodné stretnutie

Ak sa náhodou na ulici stretneš s novým kamošom tak sa na seba usmejete, pozdravíte sa, prehodíte slov a potom každý idete svojou cestou.

So starým kamarátom sa pri náhodnom stretnutí škeríte od ucha k uchu, vykonáte svoj špeciálny pozdrav a rovno sa spolu niekam vydáte.

Tary luboš
www.youtube.com

Keď ťa opitého privezie domov

Nový kamarát ťa donesie domov, slušne sa pozdraví rodine alebo spolubývajúcemu, prenechá ťa im a potom sa poberie domov.

Tvoj dlhoročný kamarát ťa privezie domov, pozdraví sa radostne rodine a odvlečie ťa do tvojej izby, kde rovno aj prespí ako doma.

www.youtube.com

Ak si chceš pozrieť všetky vtipné situácie druhu starý kamarát vs. nový kamarát, tak neváhaj a klikni na video nižšie:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 8. septembra 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: