Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Virálna reklama dokazuje, že lyžovať sa dá aj bez snehu! :D

Horizon33_2015 12 15_10 10 59.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pohľad na prvotriedneho lyžiara, ktorý sa rúti strmým svahom a robí saltá pomedzi stromy ťa okamžite nadchne.Táto reklama je takmer dokonalá, no chýba jej jediné – sneh. A to je hlavný dôvod, prečo sa stal reklamný spot, ktorý propaguje Audi Quattro okamžite virálnym hitom!

Popularitu tejto reklamy zvyšuje predovšetkým známy lyžiarsky šampión Thovex, ktorého sledujú na sociálnych sieťach státisíce fanúšikov. Stačilo, keď reklamu publikoval na svojom profile a začala sa šíriť ešte rýchlejšie.

Horizon33_2015 12 15_10 4 12.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Po saltách, ktoré predvádza celú reklamu, skončí priamo v otvorenom kufri auta Audi Quattro. No ešte lepší ako záver tejto reklamy je samotný slogan, ktorý znie :“Všetky podmienky sú perfektné podmienky.“ 

Horizon33_2015 12 15_10 5 20.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

“ Súčasná technológia Quattro je predstavovaná predovšetkým ako pomocník pre jazdu na snehu, alebo zmrznutej vode. Klient chcel ukázať Quattro v horskom prostredí bez snehu. No potom nám niekto pripomenul, že sa dá bez neho aj lyžovať. A tak to vzniklo!“ opísal vznik reklamy Ludovic Pagot.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 15. decembra 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: