Vojvodkyňa Kate čaká druhé dieťa! Jej tehotenstvo sprevádzajú problémy...

Zdieľať
Britain Royal Birth
FILE - This is a Thursday, Dec. 6, 2012 file photo of Britain's Prince William stand next to his wife Kate, Duchess of Cambridge as she leaves the King Edward VII hospital in central London. With Prince William and the former Kate Middleton expecting their first child in mid-July _ and much of the world interested in the birth of a future monarch _ officials at Clarence House have released some of the couple’s plans, although many details are still being kept private. Kate has made several public appearances recently but is expected to keep a low profile in the final weeks of her pregnancy. (AP Photo/Alastair Grant, File)

Britský princ William a jeho manželka Catherine čakajú druhého potomka. Informovala o tom kancelária princa Charlesa, Williamovho otca.

„Ich kráľovské výsosti vojvoda a vojvodkyňa z Cambridgeu s radosťou oznamujú, že vojvodkyňa z Cambridgeu čaká druhé dieťa,“ uviedli vo vyhlásení s tým, že Catherine rovnako ako počas prvého tehotenstva trpí nadmerným dávením (hyperemesis gravidarum).

Preto zrušila aj dnešnú cestu do Oxfordu, kam mala ísť s manželom. Kráľovná Alžbeta II., členovia oboch rodín ale aj britský premiér David Cameron zareagovali na správu o vojvodkyninom tehotenstve s nadšením.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom