FOTO: Kate opustila nemocnicu a ukázala malú princeznú! :-)

Zdieľať
Britain Royal Baby
SITA/AP

Britský princ William a jeho manželka Catherine majú dcéru. Bábätko prišlo na svet včera v londýnskej St. Mary’s Hospital o 8:34 miestneho času a po narodení vážilo približne 3700 gramov. Pri pôrode bol aj manžel 33-ročnej vojvodkyni z Cambridgeu.

Asi desať hodín po pôrode opustila Kate pôrodnicu a vyzerala, akoby ani nerodila. V lodičkách, s dokonalým účesom a mejkapom odišla z nemocnice ako herečka a s úsmevom na tvári :-)

Britain's Prince William, right, helps Kate, Duchess of Cambridge, walk down the steps as they pose for the media with their newborn daughter outside St. Mary's Hospital's exclusive Lindo Wing, London, Saturday, May 2, 2015. The Duchess gave birth to the Princess on Saturday morning. (AP Photo/Alastair Grant)
SITA/AP Britain's Prince William, right, helps Kate, Duchess of Cambridge, walk down the steps as they pose for the media with their newborn daughter outside St. Mary's Hospital's exclusive Lindo Wing, London, Saturday, May 2, 2015. The Duchess gave birth to the Princess on Saturday morning. (AP Photo/Alastair Grant)
SITA/AP
SITA/AP
SITA/AP
SITA/AP
SITA/AP
SITA/AP
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom