Poznáme dátum, kedy sa narodí ďalší kráľovský potomok Williama a Catherine!

Zdieľať
Britain Royal Birth
FILE - This is a Thursday, Dec. 6, 2012 file photo of Britain's Prince William stand next to his wife Kate, Duchess of Cambridge as she leaves the King Edward VII hospital in central London. With Prince William and the former Kate Middleton expecting their first child in mid-July _ and much of the world interested in the birth of a future monarch _ officials at Clarence House have released some of the couple’s plans, although many details are still being kept private. Kate has made several public appearances recently but is expected to keep a low profile in the final weeks of her pregnancy. (AP Photo/Alastair Grant, File)

Ďalší kráľovský potomok Catherine a princa Williama by mal prísť na svet v apríli 2015.

„Ich kráľovské výsosti vojvoda a vojvodkyňa z Cambridgeu s radosťou potvrdzujú, že dieťa by sa malo narodiť v apríli 2015,“ uvádza sa v oficiálnom vyhlásení, ktoré vydali zástupcovia Kensingtonského paláca. Zároveň dodali, že Catherine trpí nadmerným dávením, ale jej stav sa pomaly zlepšuje.

Tridsaťdvaročná vojvodkyňa sa s manželom Williamom zoznámila v roku 2001 na univerzite v Škótsku. Zasnúbili sa v októbri 2010. Princ venoval svojej budúcej manželke 18-karátový zafírový prsteň po jeho matke, princeznej Diane. Ich prvorodený syn George Alexander Louis prišiel na svet 22. júla 2013. Druhé tehotenstvo Catherine bolo oficiálne potvrdené 8. septembra.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom