Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vraždiaci milenci. Začalo to na zoznamke, skončili s trestom na doživotie

10 bogdanovich macgregor 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
news.nationalpost.com

Láska by mala v ľuďoch prebudiť to najkrajšie z nich a vyniesť to na svetlo sveta. Pre zamilovaných nie je žiadna obeť veľká, žiadne gesto dostatočné, a nič nie je zvláštne spraviť, keď ide o to, vyčarovať úsmev na tvári milovanej osoby. Títo milenci však otočili sladký svet lásky do kyslých portrétov smrti a deštrukcie.

Dokonalá zhoda

Podľa 32-ročnej Tanye Bogdanovichovej bola ona a 22-ročný Michael McGregor pre seba stvorení. Tanya snívala o znásilňovaní malých dievčat a tiež o tom, že sama bude znásilnená a Michael hľadal niekoho, kto by mu pomohol objaviť v sebe jeho najzákladnejšiu a najprimitívnejšiu sexualitu. Ich sedemmesačný vzťah začal cez internet a konkrétne cez zoznamku pre nadšencov bondage. Títo dvaja sa „hrali“ na simulované znásilnenie, dusenie a používali aj nôž. Nebolo to však len o láske a sadizme. Párik mal otvorený vzťah, takže sa venovali aj iným vzťahom. V tom však bol problém, pretože ostatní milenci a milenky začali pociťovať zmätok. Pre Tanyu a Michaela bolo nakoniec jediným riešením niektorých z nich znásilniť a zabiť. 27-ročnú učiteľku v škôlke Noelle Paquette napadli, keď išla domov z oslavy. Učiteľku znásilnili, dobodali na smrť a nechali tak. Útek im prekazila porucha na aute, vďaka čomu párik zatkli a v roku 2016 odsúdili oboch na doživotie. Aj v tom bola medzi nimi dokonalá zhoda.

http://news.nationalpost.com/news/canada/killers-of-sarnia-teacher-were-a-perfect-match-to-fulfill-increasingly-violent-bondage-fantasies
news.nationalpost.com

Test vernosti

Vysokoškoláci David Graham a Diane Zamora z Texasu vedeli, že sú si súdení. Plánovali sa vziať 13.augusta 2000 po tom, ako doštudujú fyziku na prestížnej vojenskej akadémii. Diane ašpirovala na to, aby sa stala astronautkou. Všetko sa ale zmenilo, keď boli v septembri 1996 zatknutí za vraždu. Napriek tomu, že David bol vraj posadnutý Dianou, jednej noci ju podviedol so spolužiačkou Adrianne Jones. Keď to Diane zistila, bola veľmi rozzúrená. Aby David dokázal Diane lásku, pomohol jej teda zabiť Adrianne. Počas decembrovej noci v roku 1995 David napadol Adrianne a udrel ju do hlavy závažím na cvičenie. Diane ju zastrelila. Zločin sa vyšetroval dlhých šesť mesiacov- neúspešne. Až kým sa Diane nezverila priateľom, ktorí ju udali. Obaja boli odsúdení za vraždu na doživotie.

https://sk.pinterest.com/pin/315040936419233164/
sk.pinterest.com

Nevhodní

Nebolo žiadnym prekvapením, keď sa 41-ročný Richard Davis a 39-ročná Dena Riley dali dokopy. Richard si doma vyrábal drogy a strácal sa na celé týždne a Dena sa „starala“ o svoje štyri deti alebo „pracovala“ na zachovaní dvoch neúspešných manželstiev. On mal veľmi dlhý trestný register, ktorý zahŕňal aj obvinenie zo sodomie a znásilnenie. Boli ideálnym príkladom úpadku človeka. Zoznámili sa, keď pracovali v jednej továrni v Kansas city. Bolo to zoznámenie zosnované v samotnom pekle. Počas obdobia kratšieho ako rok pár znásilnil, mučil a zabil dve ženy a dokonca si toto šialenstvo Richard a Dena aj natáčali na video. Okrem toho uniesli a zneužili aj Richardovu päťročnú neter. Navyše boli odsúdení za vraždu Marsha Spicera a neskôr sa priznali aj k vražde Michelle Huff-Ricciovej. Dena dostala deväť doživotných trestov a Richard bol odsúdený na smrť.

https://sk.pinterest.com/pin/447967494167245926/
sk.pinterest.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 12. januára 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme