Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Všetko bude dobré… Pomohla jej mŕtva mama?

Bez názvu
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Život prináša občas ťažké chvíle, a tak je fajn vedieť, že niekto hore nad tebou bdie v dobrom i zlom. 

Najskôr musím povedať niečo o sebe. Moja mama zomrela pri autonehode počas cesty z firemnej oslavy. Môjho otca som nepoznala. Počas rýchlych ôsmich rokov som žila so starými rodičmi. Pomáhala som im s rodinnou firmou.

Moja prastará mama bývala s nami. Bola už trochu senilná a často mi vravievala, že vidí anjelov pripravených odviesť ju domov. Ja som mala v tom období zdravotné problémy. Mala som nehodu na lodi, počas ktorej som si vážne zranila ruku aj zápästie.Kým som bola práceneschopná doma, trávila som veľa času práve s prastarou mamou, keďže ona už nikde nechodila. Neustále mi opakovala, že vidí moju mamu pri mne, a že budem v poriadku. Aj tentokrát som jej „rozprávky“ pripísala senilite a so smiechom som sa jej pýtala, čo má mama nové, ako vyzerá…

Deň pred mojou operáciou som zrazu upadla do zvláštnej nálady. Cítila som pokoj a zmierenie – nedá sa to opísať, no bolo to úžasné. Bola som nabitá energiou a ani moja ruka ma nebolela až tak veľmi ako predtým. Na pleci som cítila dotyk ruky a utišoval ma hlas, ktorý mi šepkal, že všetko bude dobré a nielen teraz, ale celý život. Prisahala by som, že som videla mamu kráčať chodbou a potom zas zmiznúť.

Dnes, v ťažkých časoch, spomínam na tie dni a viem, že moja mama je so mnou a dáva na mňa pozor.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 28. januára 2015Zdroj gods-and-monsters.com. © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., ilustračné: freedigitalphoto.net
K téme
reklama:
reklama:
reklama: