Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VYHRAJ KONCERT MAJKA SPIRITA A VÝLET PRE SVOJU TRIEDU!

Chupa PR 480x360 v2
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Chupa Chups ti dáva možnosť získať to, o čom mnohí len snívajú. Ty a tvoja trieda máte príležitosť navrhnúť plagát k novému CD Majka Spirita a vyhrať jeho koncert len a len pre vašu školu! A k tomu vyhrajte 1 500 € na triedny výlet a 3 000 € na vynovenie školskej telocvične.

Ak to dáš, tak budeš najväčším pánom na škole! Stačí len rozhýbať seba a svojich spolužiakov, využiť najkreatívnejšie mozgy a vyrobiť nápaditý plagát k novému Majkovmu albumu „Y“.Zapojte sa do súťaže VYTVOR A VYHRAJ a vyrobte z obalov Chupa Chups cool plagát, ktorý sa podľa vás bude hodiť k novému Majkovmu albumu „Y“.

Plagát môže vytvoriť celá trieda, partička spolužiakov, ale aj ty sám. Ak Majka plagát zaujme, vyhráte parádne ceny pre vás všetkých!Do súťaže sa môžete zapojiť do 12. apríla 2015. Súťaž je pre všetky triedy základných a stredných škôl na Slovensku. Ak chceš vedieť viac, klikni na www.chupachups.sk. Ešte takú drobnosť – na to, aby si sa mohol prihlásiť, potrebuješ získať svojho triedneho, pretože len on môže triedu prihlásiť do tejto peckovej súťaže.

V súťaži nejde len o to, že môžete so svojou triedou vyhrať parádne ceny, ale aj o to, že dáte všetkým jasne najavo, akí ste páni! Tak nám to všetkým ukážte vo veľkom štýle a navrhnite Majkovi plagát z obalov Chupa Chups!Nečakaj, veď nemáš čo stratiť, môžeš len získať! Využi svoju kreativitu, ukecaj spolužiakov a môžeš byť najcoolovejším žiakom školy. Stačí sa už len do toho pustiť!

Súťaž bude mať troch výhercov, a to tri triedy, ktoré si rozdelia tieto super ceny:trieda na 1. mieste vyhrá koncert Majka Spirita pre celú školu, 1 500 € na výlet pre celú triedu podľa vlastného výberu a ešte aj 3 000 € na vybavenie školskej telocvične,triedy na 2. a 3. mieste získajú 750 € na triedny výlet.

Chupa Chups je viac ako 50 rokov hviezdou vo vesmíre sladkostí s lízankami, žuvačkami a bonbónmi rôznych druhov a príchutí. Lízanky Chupa Chups sa predávajú až v 160 krajinách sveta vo viacerých tvaroch a príchutiach, pričom ich každoročne zmizne z pultov až 5 miliárd kusov. A kto má na svedomí logo Chupa Chups, ktoré všetci poznáme? Významný a výstredný španielsky surrealista Salvador Dalí. Mimochodom, neverili by ste, ale lízanka Chupa Chups sa dokonca dostala i do vesmíru na kozmickú stanicu MIR už v roku 1995 (podľa vzoru Jurija Gagarina).

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 24. marca 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: