Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Extrémne premeny na Markíze: Schudla 49 kíl, ale…Ľudia ju potopili. Nenávistné odkazy a slová plné hnevu

Kristína z Extrémnych premien
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Kristína z Extrémnych premien Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Ešte nikdy zrejme neboli diváci po odvysielaní Extrémnych premien na Markíze tak naštvaní a nenávistní voči niektorému z účinkujúcich. Zlízla si to však iba 19 ročná Kristína, ktorá sa objavila v poslednej epizóde. Jej správanie, názory a to, čo v relácii hovorila ľudí vytočili do vývrtky. Na sociálnych sieťach jej zanechali desiatky nenávistných odkazov, ktoré rozhodne nie sú lichotivé a absolútne nie sú jemné voči mladej dievčine.

Mladá Bratislavčanka žije v karavane, pretože ju vlastní rodičia odvrhli. Pre zlé vzťahy s matkou odišla z domu, šok prišiel potom, ako ju odmietol prichýliť aj jej vlastný otec. „Mama mi napriek všetkému chýba. Problémy s mamou som riešila s jedlom. Keby som nemala strýka a tetu, neviem čo by som robila. Stále si uvedomujem, čo pre mňa robia,“ povedala Kristína, ktorá našťastie našla útočisko u svojich príbuzných. Napriek tomu, že sa s ňou život nemaznal, účinkovanie v markizáckej šou rozhodne nebolo pre mladú Kristínu jednoduché. Tréner Maroš Molnár jej dával zabrať a vyčítal, že si starosť svojich príbuzných dostatočne neváži.

„Kristína to mala veľmi ťažké, nemala oporu rodiny. Strýko Mišo a Saša sa jej ujali a na Myjave jej vytvorili podľa mňa maximálne zázemie. Zabojovala o svoj lepší život. Už je to len na nej či to správne pochopil, lebo je mladý človek, ktorý je ľahko ovplyvniteľný a ona musí veľmi dobre zvažovať, čo je správne a čo je nesprávne. Ja som svoju úlohu splnil a teraz je to už len na Kristíne,“ odkázal jej po skončení Extrémnych premien Molnár. Diváci však takí zhovievaví neboli a poriadne jej to osladili. Aj napriek tomu, že jej premena bola obrovská a schudla 49 kilogramov, ľudia na ňu nemali pekného slova.

„Hrozná časť a to dievča…Nevďačné, arogantné, mal to byť niekto iný,“ napísala jedna z diskutujúcich a ďalší sa pridali a dokonca ešte pritvrdili vo svojom slovníku. „Obyčajná mladá krava, ktorá si nič neváži,“ pridal sa ďalší divák. Nenávistné komentáre pribúdali ako huby po daždi. Našlo sa zopár, ktoré si rodáčku z Bratislavy zastávali, tých však bolo podstatne menej, ako tých, ktoré ju hanili. „Nevďačná hlúpa hus,“ bol napríklad jeden. Najviac sa rozohnil človek s pseudonymom mihaaaaaal. „Preplesk, kopanec do prdele a poslať tam, odkiaľ prišla. Ani sa nečudujem, že ju nechce nikto z rodiny, keď sa chová jak je.lá na hlavu,“ napísal pod fotku.

Súhlasíte s názorom divákov na Kristínu?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 22. novembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: