Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

YouTuber DATEL zažil poriadny šok! Pozri sa, aký budíček dostal! :-D

datel tit
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Spanie vo vani a k tomu mladší zlomyseľný brat. To veru neveští nič dobré! :-)

YouTuber Datel prináša pravidelne každú sobotu Sobotní výzvu, v ktorej plní rôzne úlohy, ktoré dostane od svojich fanúšikov. Táto sobota nebola žiadna výnimka a Datel dostal naozaj zaujímavú úlohu. Mal noc stráviť vo vani!

Na tom nie je nič zvláštne či zaujímavé. Pekne si ustlal vo vani, podotýkame, že vo veľmi peknej a priestrannej :-) Pripravil kameru, ktorá ho počas celej noci natáčala. Aby si sa nemusel pozerať na osemhodinový záznam jeho spánku, video zrýchlil, takže celá noc prebehne počas niekoľkých sekúnd.

datel
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Ráno, nič netušiaci a spiaci Datel, zažil poriadny šok! Jeho brat Matěj mu pripravil nemilé prekvapenie. Prebudil ho poriadnou sprchou! :-D Dezorientovaný Datel sa najskôr pošmykol vo vani, potom začal Matěja naháňať, a pritom tiež párkrát spadol. Nakoniec skončil na dvore v blate a mohol sa vrátiť naspäť do vane :-D

Ak sa chceš kúsok zasmiať, určite si pozri toto video! Možno ťa inšpiruje a tiež niekomu pripravíš také nevinné prekvapenie :-)

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 4. marca 2015Zdroj Datel & Matěj, youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Datel & Matěj, youtube.com, video: Datel & Matěj, youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: