Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuberi MadBros: Úprimná spoveď o tom, čo si myslia o youtuberoch a čo bude s ich kariérou!

madbros (Custom)
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

MadBros sú úspešní českí youtuberi, ktorí majú viac ako 230 000 odberateľov. Ich najúspešnejšou sériou videí je Pátek s MadBros. Teraz nastal zlom v ich kariére a rozhovorili sa o tom. Pozri sa, čo všetko sa o nich dozvieš!

MadBros sú znechutení z toho, čo sa stalo s youtubermi a hlavne s fanúšikmi. Na akcie, kde sa nachádzajú youtuberi, fanúšikovia väčšinou neprichádzajú kvôli samotnej akcii a programu. Prichádzajú najmä kvôli tomu, aby sa mohli s youtuberom vyfotiť a získať od neho podpis. Aj keby mal byť už piaty do zbierky.

Youtuberi sa po sebe začínajú opičiť. Všetci natáčajú tagy, asky a challenge videá. A ľudia presne toto chcú! Chcú, aby niekto jedol veci, po ktorých mu bude zle, chcú, aby si zo seba robili srandu. A ak je video o niečom inom, hneď má menej zhliadnutí. Ale MadBros nikoho neodsudzujú. Práve naopak, myslia si, že GoGo je frajer, pretože sa stále posúva ďalej a má veľký potenciál!

Čo sa týka ich kariéry, určite nastanú zmeny! Pátek s MadBros ostáva, ale pokúsia sa upraviť to. Unboxing končí, pretože fanúšikovia veľakrát posielajú balíky a listy len z toho dôvodu, aby boli odprezentované vo videu. Taktiež sa chcú venovať skečom, ktoré ich ako jediné napĺňajú. A taktiež chcú priniesť nejaké novinky!

Toto všetko a ešte oveľa viac sa dozvieš, ak si pozrieš ich úprimnú spoveď! Video je síce dlhšie, ale určite stojí za to pozrieť si ho celé!

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 18. februára 2015Zdroj MadBros, youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., MadBros, youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: