Z 2-ročného dievčatka sa stala sirota po tom, ako jej rodičia nepoužili bezpečnostné pásy v aute a zahynuli pri nehode. Buďte opatrní.

Zdieľať
Rodina.jpg

Túto rodinu postihla obrovská tragédia po tom, ako sa z malého dievčatka po nehode stala sirota.

Keď idete autom, zvyčajne nepremýšľate o všetkých tých veciach, ktoré sa môžu stať na ceste. Máte na mysli len svoj cieľ. Ale pravda je, že sa môže stať čokoľvek. Vaša bezpečnosť a bezpečnosť vašich spolucestujúcich závisí nielen na vás, ale aj na ostatných vodičoch. Najlepšie je byť pripravený, ako je to len možné.

Auta.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=j124gYPmfTM Foto: www.youtube.com

To znamená vykonať preventívne opatrenia, ako sú napríklad bezpečnostné pásy a autosedačky vo všetkých automobiloch.

Bohužiaľ, rodičia 2-ročnej Aurelie Sommervold neboli pripútaní počas jazdy. Zničujúca autohavária zabila obidvoch rodičov, ktorí boli učitelia. A stačilo sa len pripútať.

Rosicia.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=j124gYPmfTM Foto: www.youtube.com

Batoľa však bolo riadne pripútané a vďaka tomu prežilo aj po prevrátení ich auta počas nehody. Príbuzní zosnulej matky a otca veľmi smútia a to drahé dievčatko teraz musí vyrastať bez lásky rodičov. Ale podpora okolo nej je obrovská a mnohí veria, že jej život bude mať zmysel aj naďalej.

Teta.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=j124gYPmfTM Foto: www.youtube.com

Príbeh rodiny slúži ako triezve pripomenutie, že je vždy dôležité mať  svoje bezpečnostné pásy zapnuté. Tieto zariadenia nielen zachraňujú životy, ale tiež držia rodiny pokope. Pre malú Aureliu bola zriadená aj stránka „GoFundMe“, ktorá slúži na pomoc financovania jej vzdelania.

Rodičia doplatili na to, že sa nepripútali počas jazdy!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom