Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Z 2-ročného dievčatka sa stala sirota po tom, ako jej rodičia nepoužili bezpečnostné pásy v aute a zahynuli pri nehode. Buďte opatrní.

Rodina.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Túto rodinu postihla obrovská tragédia po tom, ako sa z malého dievčatka po nehode stala sirota.

Keď idete autom, zvyčajne nepremýšľate o všetkých tých veciach, ktoré sa môžu stať na ceste. Máte na mysli len svoj cieľ. Ale pravda je, že sa môže stať čokoľvek. Vaša bezpečnosť a bezpečnosť vašich spolucestujúcich závisí nielen na vás, ale aj na ostatných vodičoch. Najlepšie je byť pripravený, ako je to len možné.

Auta.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

To znamená vykonať preventívne opatrenia, ako sú napríklad bezpečnostné pásy a autosedačky vo všetkých automobiloch.

Bohužiaľ, rodičia 2-ročnej Aurelie Sommervold neboli pripútaní počas jazdy. Zničujúca autohavária zabila obidvoch rodičov, ktorí boli učitelia. A stačilo sa len pripútať.

Rosicia.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Batoľa však bolo riadne pripútané a vďaka tomu prežilo aj po prevrátení ich auta počas nehody. Príbuzní zosnulej matky a otca veľmi smútia a to drahé dievčatko teraz musí vyrastať bez lásky rodičov. Ale podpora okolo nej je obrovská a mnohí veria, že jej život bude mať zmysel aj naďalej.

Teta.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Príbeh rodiny slúži ako triezve pripomenutie, že je vždy dôležité mať  svoje bezpečnostné pásy zapnuté. Tieto zariadenia nielen zachraňujú životy, ale tiež držia rodiny pokope. Pre malú Aureliu bola zriadená aj stránka „GoFundMe“, ktorá slúži na pomoc financovania jej vzdelania.

Rodičia doplatili na to, že sa nepripútali počas jazdy!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 2. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: