Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zabudnite na zásnubný prsteň s malým kamienkom. Tento Číňan dal priateľke 33-tonový meteorit

Meteorite proposal 600x450.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Zásnubný prsteň s diamantom je síce krásny, ale pre tohto muža nie dosť originálny. A tak sa rozhodol pre úplne iný druh „kamienka“.

Liu Fei, mladý muž z Číny, sa stal nedávno veľmi známym. Dôvodom boli jeho zásnuby s priateľkou. Požiadal ju totiž o ruku s 33-tonovým meteoritom. Liu vzal svoju milovanú na námestie, kde si kľakol na koleno s ružami v ruke a požiadal ju o ruku. Prsteň bol však skromný a veľký kamienok by ste na ňom hľadali márne. Stavil na niečo úplne iné. Akonáhle odpovedala „áno“, jeho kamaráti odhalili zvláštny balvan strategicky umiestnený uprostred námestia. Nebol to len tak nejaký obyčajný kameň, ale meteorit, ktorý Liu kúpil za 145 000 dolárov. Tieto peniaze mali však odložené na spoločný byt.

www.youtube.com

Liu Fei to plánoval celý rok. Myšlienka mu napadla vtedy, keď spolu tento meteorit uvideli prvýkrát. Bolo to v minulom roku, keď Liu a jeho priateľka cestovali do starobylého mesta Kašgar. Tu sa dozvedeli, že miestny zberateľ mal v držbe impozantný 33-tonový meteorit.

www.youtube.com

Akonáhle Liu uvidel skalu, zamiloval si ju. Keď sa spýtal priateľky, či sa jej páči, povedala „áno“. V duchu si myslel, že sa jej bude páčiť aj o niekoľko mesiacov neskôr. Preto kontaktoval majiteľa údajného meteoritu a kúpil ho. Potom ho dopravil na námestie, kde mal v úmysle požiadať priateľku o ruku.

www.youtube.com

Na otázku, prečo sa rozhodol pre meteorit, Liu Fei povedal, že symbolizuje stabilné a trvalé manželstvo. Ako zapôsobilo jeho gesto na jeho priateľku, zostáva záhadou, rovnako ako jej reakcia na správu, že premárnil ich úspory na byt.

Správy o jeho netradičnom svadobnom návrhu sa šírili celým internetom. Väčšina ľudí bolo ohromených jeho gestom, no iní boli skeptickí. Niektorým sa to celkom nepozdávalo. Podľa Space.com, dva najväčšie meteority nájdené v Číne doteraz vážili 28 ton a 25 ton, takže toto by bol najväčší meteorit v histórii. A potom je tu cena, ktorú za to zaplatil. Kým 145 000 dolárov sa môže zdať ako veľa peňazí, je to celkom lacný obrí meteorit.

V každom prípade je to naozaj nezvyčajný zásnubný dar. Ako by ste reagovali, keby ste zažili niečo podobné vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 17. marca 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.www.odditycentral.com
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: