Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Záhadná pláž Changi! Miesto, kde prebývajú duše mŕtvych!

Changibeachtitulna.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Asi nám dáte za pravdu, ak povieme, že všetci jednoducho milujeme počúvanie alebo čítanie strašidelných príbehov o duchoch už od našich detských čias. Niektoré strašidelné príbehy však nie sú len príbehmi. Sú skutočné. V tomto článku sa presunieme do Ázie na pláž Changi v štáte Singapur. Napriek svojej nepeknej povesti, ktorá zahŕňa mnohé paranormálne aktivity, je táto pláž vyhľadávaná jednak miestnymi, ale aj turistami, a to vďaka svojej kráse a nádherným západom slnka. Krása však za sebou môže skrývať horkú realitu, rovnako ako aj pláž Changi!

Táto záhadná pláž bola miestom, kde bolo zavraždených mnoho čínskych obyvateľov, a to počas Sook Ching masakru, ktorý sa odohral počas druhej svetovej vojny. Číňania boli obvinení z proti-japonských aktivít, a aj keď to bolo možno len vykonštruované klamstvo, svojmu trestu sa nevyhli. Boli brutálne mučení a popravení japonskou armádou, ktorá dané územie v týchto časoch okupovala.

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c5/Changi_beach.jpg
Foto: www.imgur.com

Niet divu, že je pláž Changi nasiaknutá negatívnymi emóciami a dušami, ktoré po smrti nenašli mier. Od tejto doby je toto miesto známe nespočetným množstvom paranormálnych aktivít. Spolu s nemocnicou Changi, o ktorej sme písali v jednom z našich článkov, tvoria dvojicu najdesivejších miest v Ázii.

Čo presne sa v tom neľútostnom roku stalo? Počas druhej svetovej vojny bol v roku 1942 Singapur obsadený Japoncami a tí sa v oblasti chceli jednoducho zbaviť proti-japonského ľudu. Úbohí Číňania sa začali schovávať v úkrytoch. A nie len Číňania, ale aj Briti a Austrálčania, ktorí žili v Singapure. Aj keď bola väčšina podozrivých zabitá priamo na mieste, množstvo vojakov bolo zviazaných a odvedených na pláž Changi. Tisíce ich bolo mučených, Japonci im sťali hlavy a dokonca ich telá rozsekávali napoly vo zvislom smere…

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/Execution_of_POW_by_Japanese_Naval_Forces.jpg
Foto: www.imgur.com

Pláž sa stala cintorínom tisíckam nevinných ľudí. Pýtate sa, aké veci sa na mieste odohrávajú dnes?

– Ľudia, ktorí navštívili toto miesto počas západu a východu slnka, tvrdia, že počuli srdcervúci plač vojakov a žien, z ktorých behá mráz po chrbte.
– V piesku je mnohokrát vidieť krvavé škvrny, aj keď by mali byť spláchnuté veľkými vlnami.
– Ľudia na mieste údajne videli aj ľudské hlavy, ktoré prosili o pomoc.
– Po pláži sa podľa slov svedkov prechádzajú bezhlavé a vzlykajúce telá. Niektorí dokonca tvrdia, že videli samotné popravy aj s krvou, ktorá sa liala z mŕtvych obetí.
– V januári 2010 sa skupine miestnych filmárov, ktorí sa rozhodli preskúmať blízku nemocnicu, podarilo zachytiť niekoľko záberov desivých tieňov a postáv, ktoré sa v budove pohybovali.

Https://c1.staticflickr.com/3/2759/4337693304_f4354173d4_b.jpg
Foto: www.imgur.com

V blízkosti pláže je taktiež mnoho prenajímaných domov. Aj tam je zem nasiaknutá nešťastnými dušami a v domoch sú paranormálne aktivity na dennom poriadku. Ľudia sa sťažujú na to, že na nich neustále niekto zíza a že počujú vŕzganie podláh, akoby po nich niekto kráčal. Niektorí dokonca tvrdia, že počas kúpeľa videli v kúpeľni neznámu tvár, ktorá ich dokonca prefackala.

Utrpenie, ktoré na pláži Changi prežili tisícky nevinných ľudí, sa nedá len tak vymazať. Miestny piesok nasiakol emóciami a bolesťou, ktorá dodnes naháňa hrôzu mnohým návštevníkom.

Https://c1.staticflickr.com/8/7528/26565093370_d350e7f474_b.jpg
Foto: www.imgur.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 20. januára 2018Zdroj matraveldilemma.wordpress.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,