Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Romantická prechádzka po pláži sa zmenila na boj o život. Rodinku napadol neznámy opitý muž.

Plaz.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Rodinná prechádzka sa zmenila na peklo. No malo to chvalabohu šťastný koniec.

O tom, že láska bolí, sa tento chlapík presvedčil do slova a do písmena. Steve Worthington mal na pláne požiadať svoju priateľku o ruku, no ani vo sne nečakal, že to skončí takto.

https://www.youtube.com/watch?v=QiAansEq4zU
www.youtube.com

Krásne ružové a oranžové odtiene na oblohe a zlaté slnko topiace sa do oceánu, to bola tá najkrajšia romantika, akú mohol vymyslieť na túto príležitosť. Steve sa teda rozhodol svoju priateľku Allison Crowe vziať na romantickú prechádzku po pobreží Floridy aj s jeho 12-ročnou dcérou.

https://www.youtube.com/watch?v=QiAansEq4zU
www.youtube.com

Počas spoločnej prechádzky po pláži zrazu začuli neznámy hlas. Na to uvideli, ako sa cudzinec opito potácal smerom k nim a vyslovil ponižujúcu poznámku na adresu Stevovej dcéry. Ten mu nahnevane odpovedal, a začal ho odháňať preč od svojej rodiny. Útočník potom vytiahol nôž a sekol Steva do predlaktia. Ale ako spolu zápasili, cudzinec sa pri páde napichol na svoj vlastný nôž.

https://www.youtube.com/watch?v=QiAansEq4zU
www.youtube.com

Našťastie Allison bola sestrička, tak neváhala skočiť do pracovného režimu, aby zistila, či sú obaja muži v poriadku. Krátko na to prišla sanitka.

Ako tam Steve stál pokrytý krvou, stále myslel na to, čo mal v pláne počas tejto romantickej prechádzky. Nehodlal si nechať tento okamih prekĺznuť cez prsty, a tak sa snažil dostať dolu na jedno koleno a položiť Allison tú najdôležitejšiu otázku. „Hasiči mi tam vlastne umývali krv, keď som kľačal na kolene a žiadal Allison, aby si ma vzala,“ zasmial sa Steve.

Romantická prechádzka sa zmenila na peklo!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: