Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rodičia s dvomi deťmi si bezstarostne žili na pláži, až kým nedostali takýto list od anonyma.

Plaz.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Život na pláži je snom mnohých z nás. No pozrite sa, že ani to nemusí byť rozprávka.

Výchova detí je veľmi dôležitá záležitosť a je na každom jednom rodičovi, ako sa k tomu postaví. Nie je žiadny vzorec ani návod na tú najsprávnejšiu a najvhodnejšiu výchovu. Každý si najlepšie pozná svoje deti a vie, čo je pre ne najlepšie. Čo im môže dovoliť a čo nie. A určite nikto nemá rád, ak sa mu do toho plete niekto iný.

Mike a Kelly Brüning žijú s dvomi synmi na pláži v San Diegu. Majú tam skromné bývanie len pár krokov od piesku. Malých chlapcov to však žiadnym spôsobom neovplyvňuje a doma sa cítia pohodlne. Okrem toho sa radi hrajú vonku a mnohí tvrdia, že majú najväčší dvorček v Amerike.

https://www.facebook.com/kelly.bruning
www.facebook.com

Ale rodičia dostali jedného dňa podivný list. Majú podozrenie, že im ho poslal jeden kritický sused. Opisuje ich „sebecké“ rodičovstvo, že držia chlapcov v tak malom domove. Že nie je vhodné, aby deti bývali v dvoch izbách a trávili toľko veľa času iba na pláži. Podľa anonymu by deti mali jazdiť na trojkolkách, hojdať sa na hojdačkách a nie sa len povaľovať na pláži, ako to rodičom vyhovuje.

https://www.facebook.com/kelly.bruning
www.facebook.com

Takéto drzé vyjadrovanie na ich adresu veru nečakali. Veď im nikto nič ani len nenaznačil. Boli z tohto listu veľmi šokovaní a vytočení zároveň. Ako si niekto môže dovoliť starať sa do ich života a výchovy detí? Však celá rodina je šťastná a nič im nechýba. Deti sú slušne vychované a šikovné. Boli z týchto slov natoľko vytočení, že list zverejnili aj na facebooku.

https://www.facebook.com/kelly.bruning
www.facebook.com

Rodina, priatelia aj ľudia naokolo ich podporujú a nemyslia si, že je tento list vhodný. Nie je totiž nikoho vec, ako a kde by mali bývať, či ako vychovávať svoje deti. Určite aj vy uznáte, že dotyčný sa musel naozaj nudiť, keď si dal tú námahu písať takýto list.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: