Zápasník MMA Attila Végh sa stal otcom: Intímne vyznanie od manželky Natálie

Zdieľať
82120923_2555143947872620_4815348849298112512_n.jpg
Attila a jeho manželka Natália sa stali rodičmi. Zápasník zverejnil fotku ešte z pôrodnice. Foto: www.facebook.com

Konečne sa dočkal. Jeden z najznámejších zápasníkov na Slovensku Attila Végh je šťastím bez seba. Manželka Natália mu porodila syna Attilu. Ten svojich rodičov poriadne potrápil. O to viac sa na neho tešili.

Attila sa svojho prvorodeného potomka nevedel dočkať. Syn sa mal narodiť už počas vianočných sviatkov, no počkal si až na január. Aj keď jeho manželka väčšie problémy nemala, obaja to už chceli mať za sebou a čo najskôr držať malého synčeka v náručí. A zrejme preto iba pár minút po pôrode Attila zverejnil záber z pôrodnej sály. „Najkrajší pocit na svete. Attilka je vonku. Ďakujem mojej láske a pánu bohu. Splnil sa mi sen,“ napísal čerstvý otecko. Jeho manželka Natália to opätovala, avšak pridala k tomu aj intímny záber s rúčkami prvorodeného potomka: „To najkrajšie čo ti život môže dať. Vitaj medzi nami synček,“ napísala pod fotografiu na svojom Instagrame, kde jej gratulovali aj viaceré prominentné dámy. 

Img 8638.jpg
Natália zverejnila krásny záber s bábätkom. Foto: www.instagram.com

O dvojici je známe, že sa veľmi ľúbia a ich city nemajú problém ukazovať na verejnosti. Čerstvý otecko si nenechá ujsť žiadnu voľnú chvíľku, ktorú môže stráviť so svojou rodinou. Manželka Attilu Natália je krásna žena a vo vysokom štádiu tehotenstva nafotila sexi zábery. Mnohí možno čakali naštylizované fotky z pôrodnice, no opak je pravdou. Manželia ukázali svetu prirodzené šťastie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom