Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zaraď sa medzi top manažérov hypermarketu vďaka super hre

Mlt_fb_1200x628 v1.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

BRATISLAVA 18. mája 2016 (N/PR) – Cestou v autobuse, vlaku, cez prestávku v škole, či pod lavicou na prednáške. Tu všade môžeš hrať Moje malé Tesco. Populárnu appku s viac ako pol miliónom stiahnutí.

Chceš mať svoju vlastnú Tesco prevádzku, stať sa jej šéfom a starať sa o zákazníkov? Je to veľmi jednoduché. Stiahni si obľúbenú hernú aplikáciu, vyvinutú pre mobily, tablety a počítače, ktorú môžeš hrať, aj keď si offline.

Po spustení aplikácie si najprv postavíš svoj vlastný obchod a zariadiš si ho podľa svojich predstáv. Postupne môžeš predajnú plochu rozširovať a vylepšovať. Ďalej si objednáš tovar, ktorý poukladáš do regálov. Zamestnáš najlepších zamestnancov vo virtuálnom svete a môžeš začať úspešne podnikať. Každý týždeň ťa čakajú nové produkty, ktoré nájdeš aj v skutočných predajniach Tesco. Samotná hra má viac ako 100 levelov, takže o zábavu máš postarané. Čím viac spokojných zákazníkov, tým viac radosti. Ako bonus, v rámci hry môžeš súťažiť so svojimi kamarátmi o najúspešnejší obchod.

Udržiavaj krok so skutočným Tescom, ale nie, že túto hru teraz totálne vymeníš za učenie na písomky a skúšky! To by nám ani tvoji rodičia, ani vyučujúci určite nepoďakovali. :-) Veľa šťastia v podnikaní.

Sťahujte hru na: www.tesco.sk/mojemaletesco

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor kikaDátum 18. mája 2016
K téme ,