Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapík našiel v uhorke z Tesca mŕtveho červa a napísal sťažnosť. Odpoveď Tesca bola brilantná.

Uhorka.jpg
10
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Pracovať na oddelení pre zákazníkov nie je žiadna sranda. Dennodenne musíte riešiť nespokojných zákazníkov, ktorí sa zvyčajne vyzúria na vás, hoci za to, že sa im niečo nepáči, vôbec nemôžete. No Rob z Tesca nám ukázal, že aj konflikty je možné riešiť vtipným spôsobom.

Zákazník Wes Metcalfe pred časom našiel v uhorke, ktorú si kúpil v Tescu, mŕtveho červa. Rozhodol sa, že to nenechá len tak, a napísal na Facebook Tesca takýto odkaz.

„Milé Tesco,

včera som si kúpil jednu z vašich uhoriek, ktorú som chcel použiť do svojho obľúbeného jedla – sendviču s uhorkou. Keď som otvoril uhorku, našiel som v obale mŕtveho červa (pozrite si fotku). Zavolal som na deti, aby sa prišli zoznámiť s našim novým domácim zvieratkom. Rozhodli sme sa ho pomenovať William. Naše nové domáce zvieratko však pôsobilo veľmi ospalo, a tak sme mu dali nejaký čas, aby sa udomácnilo.

Ani po 24 hodinách sa však William ani nepohol a po bližšej inšpekcii sa mi zdalo, že je mŕtvy. Pravdepodobne ho zabilo to, že obal bol na uhorke príliš natesno. Viem, že brazílske pavúky v banánoch boli smrteľne jedovaté, no aspoň v nich bol nejaký život.

Teraz mám doma tri veľmi smutné deti a na pláne pohreb červa a úplne ma prešla chuť na moje obľúbené sendviče s uhorkou.

Tak, poďme, Tesco, skús sa z tohto vykrútiť.“

Tesco cucumber worm funeral wes metcalfe 1.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Rob z Tesca si pripravil takúto odpoveď.

„Ahoj, Wes.

Chystám sa na festival blata, kde sa budem predierať trávou a zeminou tak, ako to robil William, keď bol ešte medzi nami.

Preto nebudem schopný vyriešiť tento problém okamžite, a tak som sa rozhodol, že zložím báseň, ktorú by ste si mohli prečítať. Bude to v poriadku?

Tak tu je:

Óda na Williama…“

A nasleduje báseň, ktorá dojímavým spôsobom ospevuje život červa Williama a spomína na jeho krásne časy, keď sa mohol rýpať v pôde a robiť radosť svojim blízkym :-D

Tesco cucumber worm funeral wes metcalfe 3.jpg
Foto: www.imgur.com

Nasledovalo potom ešte niekoľko spomienkových statusov a odpovedí a celé to vyvrcholilo fotkou z pohrebu Williama.

Tesco cucumber worm funeral wes metcalfe 5.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. augusta 2016Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: