Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zbláznil sa? Dobil svoju novorodenú dcérku tak, že ochrnula, vraj ho ovládol duch

Horizon33_2017 1 5_8 36 32.gif
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

29-ročný Rocky Uzzell týral svoju 5-mesačnú dcérku tak veľmi, že do konca života bude pripútaná k vozíku. Muž tvrdí, že sa ho v čase, keď dieťaťko mlátil, zmocnil duch…

Rocky Uzzell zbil svoju dcérku Isabelle a potom ju nechal v samu doma napospas osudu. Dievčatko skončilo v nemocnici a ak sa dožije dospelosti, bude pripútané k invalidnému vozíku.

Rocky týral svoje dieťa aj so svojou družkou a matkou malej Isabelle Katherine. Svoje zvrátené a neľudské konanie si dvojica dokonca nakrúcala. Bezcitný párik dokonca vyhlásil, že vďaka tomu, že je ich dcéra v nemocnici, si konečne môžu spolu zájsť do reštaurácie.

https://www.facebook.com/rocky.uzzell?fref=ts
www.facebook.com

Za svoj skutok dostali obaja trest – muž bol odsúdený na osem a pol roka a jeho partnerka na dva roky a štyri mesiace. Muž pred súdom vypovedal, že ho v čase útoku na jeho dcéru ovládal duch. Je to vraj jeho alter ego. Duch sa vraj zmocňoval jeho tela už od detstva a údajne ho donútil, aby sa zbavil svojej dcéry.

Uzzell svoju dcéru bil a škrtil a podľa sudcu na ňu zaútočil najmenej šesťkrát. Sadistický otec spôsobil, že dievčatko bude odkázané na kŕmenie cez hadičku a invalidný vozík. V prípade, že prežije. Vyšetrenia totiž ukázali, že dievčatko utrpelo opuch mozgu, viaceré zlomeniny a muselo byť resuscitované.

https://www.facebook.com/rocky.uzzell?fref=ts
www.facebook.com

Celý prípad sa stal ešte v roku 2014, no muž a jeho družka boli odsúdení až koncom minulého roka. Veríme, že dievčatko bude silné a bude mať v živote viac šťastia ako mala so svojimi rodičmi.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 5. januára 2017Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: