Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dievčatko začalo kresliť zvláštne obrázky. Vďaka nim však rodičia odhalili krutú pravdu.

Foto 2.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Aj pre takéto prípady je veľmi dôležité pozorne sledovať správanie malých detí! 

Každé malé dieťa si rado kreslí. Je to prirodzený spôsob, ako vyjadriť svoje pocity a komunikovať so svetom. Vzhľadom k tomu, že slovnú zásobu a jazykové zručnosti nemajú na úrovni dospelých, kresba môže byť priamejšia forma komunikácie – najmä keď dieťa nevie, ako povedať dospelému, čo sa stalo.

Rodičia začali mať starosti, keď sa ich 5-ročné dievča odmietalo zúčastniť hodín angličtiny, ktoré vyučoval ich kňaz Joao da Silva. Nevedeli, prečo tam nechce chodiť a tak navštívili detského psychológa.

https://www.youtube.com/watch?v=U4EUf0_1fjg
www.youtube.com

Vzhľadom k tomu, že detský psychológ bol skúsený, profesionálny, podozrenie, že dievčatko bolo sexuálne zneužívané sa potvrdilo. Ale to nebolo ešte jasné, kto to urobil. Psychológ vyzval rodičov, aby prehľadali dievčatku v miestnosti prípadné stopy alebo príznaky, čo sa mohlo stať. Vtedy narazili na jej výkresy, na ktorých dievčatko kreslilo ju a kňaza v rôznych polohách.

Tieto obrázky boli ukryté v jednej z jej kníh. Rodičom bolo jasné, že dievča bolo podrobené fyzickému a sexuálnemu zneužívaniu zo strany kňaza. Obrázky jasne ukazovali väčšieho muža týčiaceho sa nad malým dievčatkom. To leží na posteli alebo na stole.

https://www.youtube.com/watch?v=U4EUf0_1fjg
www.youtube.com

Keď bol kňaz konfrontovaný otcom dievčatka, pod nátlakom sa priznal, že ju využíval pre vlastné potešenie. Našťastie, sexuálny predátor bol postavený pred súd a kňaz je uzamknutý v cele. Všetci dúfajú, že tam pobudne čo najdlhšie.

Našťastie sa kňaz dostal za mreže!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. decembra 2016Zdroj awm.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: