Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľne dojemný okamih. Zneužívaný psík bojujúci o život si našiel priateľa v ťažkých chvíľach.

Simon 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com

Aj zvieratá majú city. Pozrite sa na tento krásny okamih dvoch kamarátov v ťažkých chvíľach!

Ak niekto potrebuje priateľa, či už je to človek alebo zviera, najlepšiu spoločnosť dokážu robiť psi. Majú tak isto ako aj my ľudia city a veľmi dobre vycítia, ak nás niečo trápi. Pri nich nemáme pocit samoty. Sú príliš citliví na tón hlasu a reč tela u ľudí, ale tiež aj u ostatných psov.

https://www.facebook.com/pg/RescueDogsRockNyc/photos/?ref=page_internal
www.facebook.com

Sammie je 4-mesačné šteňa boxera. Dostalo so do New Yorku, našťastie do záchranárskeho útulku, kde doslova bojovalo o život. Bolo totiž zneužívané a potrebovalo urýchlene pomoc. Medzitým sa záchranári postarali aj o ďalšieho psa menom Simon. V jeho prípade išlo o kožné ochorenie.

https://www.facebook.com/RescueDogsRockNyc/?&utm_source=LTcom
www.facebook.com

Keď Simon uvidel Sammie ležať na stole ako bojuje o život, vedel, čo má robiť. Ukazuje svetu, že aj taká súcitná tvár môže pomôcť v podobnej katastrofálnej situácii. Táto fotografia sa vírusovo šíri internetom a skvelý pár psíkov zaujal desaťtisíce ľudí.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 28. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.