Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena chcela ísť na palubu lietadla so svojím pávom. Rozpútala tým však len vlnu diskusií

Airport denied flight peacock dexter 15 5a7170abb7a8e__700.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Vo výnimočných prípadoch je dovolené, aby si ľudia so sebou na palubu lietadla zobrali zviera. Toto bola však veľmi nezvyčajná situácia a vyvolala skôr vlnu diskusií. 

Niektoré letecké spoločnosti dovoľujú ľuďom zobrať si na palubu lietadla svoje zviera. Je to však len no výnimočných prípadoch, kedy ide o ľudí so zdravotným postihnutím, alebo veľkým emočným problémom, strachom z lietania. Na tieto výnimky však musia mať potvrdenie od lekára.

Airport denied flight peacock dexter 14 5a7170a9ae0d0__700.jpg
www.instagram.com

Zväčša ide v týchto prípadoch o vycvičených pokojných psov, občas mačky. Jedna žena sa však rozhodla, že si so sebou zoberie páva. Myslela si, že toto „emočné zviera“ ju bude sprevádzať počas letu, no realita bola iná. Napriek tomu, že letecká spoločnosť ju trikrát vopred upozornila, že páv nesmie letieť, ukázala sa s ním na letisku.

Airport denied flight peacock dexter 16 5a7170ad91737__700.jpg
Foto: www.imgur.com

To jej však nepomohlo a spoločnosť United Airlines ju na palubu lietadla nepustila. Rozhorčená žena napísala na Instagram: „Strávila som 6 hodín na letisku a snažila som sa dostať na palubu lietadla do LA. Zajtra ma tam moji ľudskí kamaráti odvezú!“

Airport denied flight peacock dexter 10 5a7170a1bd871__700.jpg
Foto: www.imgur.com

Táto situácia vyvolala rôzne diskusie. Niektorí tvrdia, že je to zneužívanie emocionálnej podpory zvierat. Iní sú zas toho názoru, že sa žena chcela so svojím pávom len zviditeľniť, pretože prišla na letisko aj napriek tomu, že trikrát jej bolo povedané, že s pávom letieť nemôže.

Airport denied flight peacock dexter 1 5a71708cebe98__700 1.jpg
www.instagram.com
Airport denied flight peacock dexter 17 5a7170b06bae4__700.jpg
www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. januára 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: