Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena išla prvýkrát na večeru s mužom, s ktorým sa zoznámila na internete. No on ju takto nechutne oklamal.

Muz.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

S takýmto mužom by sa veru nechcela stretnúť žiadna žena! 

Stretnutia cez zoznamku sú vo väčšine prípadov dosť riskantné. Nikdy totiž neviete, kto je na tej druhej strane a čo presne má za lubom. Môže to skončiť priateľstvom, láskou, ale aj sklamaním, či dokonca podvodom. Ľudia sú všelijakí a preto treba byť ostražitý za každých okolností.

https://www.youtube.com/watch?v=7HWXubP1Bg0
www.youtube.com

Nepríjemný zážitok z takéhoto stretnutia má aj Diane Guilmette. Písala si nejaký čas s neznámym mužom na zoznamke. Zdal sa jej byť zaujímavý a tak po dlhšej konverzácii sa rozhodli pre romantické rande na Mortona Steakhouse v centre Los Angeles. „Trochu drahé pre mňa, ale súhlasila som,“ povedala Diane pre CBS.

https://www.youtube.com/watch?v=7HWXubP1Bg0
www.youtube.com

V reštaurácii si Diane všimla, že jej nápadník si začal objednávať priveľa potravín, vrátane niekoľkých predjedál a príloh, steak a pohár vína. Ako pomaly dojedali a blížil sa koniec ich prvej večere, povedal, že si potrebuje súrne zatelefonovať. Tak si odskočil a už sa nikdy nevrátil. Diane musela zaplatiť účet vo výške 163 dolárov!

https://www.youtube.com/watch?v=7HWXubP1Bg0
www.youtube.com

Najprv bola zmätená, ale rýchlo si uvedomila, ako tomuto podvodníkovi naletela. Snažila sa ho kontaktovať správou, ale muž ju už zablokoval. Takže vyšla so svojím príbehom na verejnosť a odhalila totožnosť podovodníka. Snažila sa upozorniť aj čo najviac žien, aby neskončili rovnako ako ona.

Takto žena naletela podvodníkovi!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 8. decembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: