Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena nemohla 5 rokov otehotnieť. Až v jeden večer o desiatej hodine jej zazvonil telefón, ktorý jej zmenil život.

Zena 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niektorí rodičia, aj keď sa ako snažia, nemôžu mať deti. A vtedy môže prísť takáto skvelá správa.

Keď sa Aimee Morrisby rozhodla otehotnieť, jedným z ľudí, ktorý pri nej stál, bola jej milovaná sestra Shayna. Ale ani po piatcih rokoch sa to Aimee nepodarilo a začala strácať nádej. No v tom jej jedného večera o desiatej hodine zavolala sestra a povedala jej zázračné slová, ktorým nemohla uveriť.

Potom, čo sa tak dlhý čas snažila otehotnieť no bez úspechu, pomaly sa už zmierovala s možnosťou, že nikdy nebude mamou. Potom jej sestra Shayna Wiffen zavolala z ničoho nič o 10 v noci s neuveriteľnou ponukou: „Poďme na to dieťa“. Wiffen je už mamička dvoch vlastných detí a bola pripravená otehotnieť znovu. S tým rozdielom, že vynosí dieťa sestre a jej manželovi Jakeovi.

https://www.youtube.com/watch?v=wS60Q9j-19s
www.youtube.com

Keď Aimee vyrastala, bolo jej diagnostikované bolestivé ochorenie čriev. Neuvedomovala si rozsah škôd, až išla k lekárovi, keď mala 21 rokov, a ten zistil, že jej maternica by mohla byť ohrozená. Lekár jej navrhol, že keby chcela deti, bolo by to vhodné práve teraz, lebo neskôr už bude veľké riziko a nebude môcť otehotnieť.

https://www.youtube.com/watch?v=wS60Q9j-19s
www.youtube.com

No Aimee počas piatich rokov utrpela až štyri potraty a mala veľké bolesti. Preto sa podelila o svoje starosti so sestrou. A tá jej dala ponuku, ktorá sa neodmieta. Rozhodla sa totiž, že sestre vynosí dieťatko. Nakoniec všetci súhlasili a po oplodnení sa navzájom podporovali. Až do okamihu, kedy prišlo na svet krásne zdravé dievčatko. Mamička si vybrala domáci pôrod do vody a všetko prebehlo bez komplikácií. Ich manželia boli popri ich boku po celý čas a to bolo pre obidve ženy veľmi dôležité. Pre obe sestry to bol neuveriteľne silný zážitok. Dievčatko pokrstili a dali jej meno Francesca Louise Morrisby. Teraz sú všetci zdraví a šťastní.

Krásny skutok urobila žena pre svoju sestru!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 10. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: