Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena nestihla prísť do nemocnice a porodila v aute. No nemocnica jej zaúčtovala absurdný poplatok.

Porod.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Tak toto by ste nečakali ani vo sne. Zaplatiť za niečo, čo vôbec nevyužijete?

Paula D’Amore bola vo vysokom štádiu tehotenstva a bolo už len otázkou času, kedy to na ňu príde. Keď konečne nastala tá chvíľa, manžel ju rýchlo zobral autom do nemocnice. No nestihli ženu previesť až na sálu, pretože porodila pred namocnicou ešte v aute.

https://www.youtube.com/watch?v=hKrXmVKPbDg
www.youtube.com

Niektoré poplatky v nemocnici sú drahé, no po narodení dieťatka rodičia zaplatia všetko, len aby mohli mať malý uzlík vo svojich rukách a čo najskôr spolu išli domov. No to, čo uvidela Paula pri odchode z nemocnice, ju veľmi šokovalo a zarazilo. Nakoľko porodila v aute, pôrodnú sálu nevyužila vôbec. A predsa jej ju zaúčtovali a to úplne absurdnou cenou vyše 7 tisíc dolárov.

https://www.youtube.com/watch?v=hKrXmVKPbDg
www.youtube.com

Paula sa hneď spýtala, či je tento poplatok normálny, nakoľko vôbec nevyužila pôrodnú sálu pre narodenie dieťaťa. Oblastná nemocnica Boca Raton stála za poplatkom, ale matka chcela odpoveď. Nakoniec teda súhlasila, že ho zaplatí, kvôli nemocničnému zákonu.

Paula tiež povedala, že bude vymáhať od nemocnice 4 000 dolárov za chybu, ktorú spôsobili. Skôr, ako jej odobrali dieťa, nebolo dostatočne dobre vyčistené. V dôsledku toho musela byť malá Daniella liečená na bakteriálnu infekciu.

Žena musela zaplatiť za pôrodnú sálu, hoci ju vôbec nevyužila!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 2. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.