Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tak toto je vrchol. Nemocnica zaúčtovala čerstvej mamičke poplatok za to, že po pôrode mohla držať v náručí svoje dieťa.

Mom charged hold newborn baby halfthrottle 5.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
distractify.com

Nemocnice robia zvyčajne všetko pre to, aby ukázali svoje dobré podmienky pre budúce mamy. No a je síce úplne normálne, že za nadštandardné služby si budúce mamičky musia priplatiť. No to, za čo si mala priplatiť táto mama, je skutočne nezmysel…

Táto čerstvá mamička zažila po tom, čo cisárskym rezom priviedla na svet svoje dieťa, nepríjemné prekvapenie. Nemocnica jej do faktúry za pôrod zaúčtovala aj takzvané Skin To Skin, alebo „bonding“ – teda priloženie dieťaťa hneď po narodení na hruď matky.

„Sestrička mi dovolila podržať bábätko na hrudi mojej ženy. Dokonca si požičala foťák, aby nás spoločne odfotila. Každý, kto bol pri pôrode, bol skvelý a mali sme pozitávnu skúsenosť. No táto položka na faktúre nás poriadne zaskočila,“ vyjadril sa čerstvý otec.

Nuž, účtovať si 39 dolárov a nejaké drobné za to, že mama môže podržať v náručí svoje dieťa, sa nám zdá trošku cez čiaru…

http://distractify.com/trending/2016/10/04/mom-charged-to-hold-baby
distractify.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 5. októbra 2016Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,