Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena oznámila tehotenstvo svojmu manželovi naozaj vtipným spôsobom

Befunky collage 13.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.flickr.comN05/1937501151/
reklama:
reklama:

Tehotenstvo je naozaj veľká vec v živote ženy, ale aj muža. Túto novinku chcú niektorí rodičia oznámiť rodine nejakým originálnym spôsobom. Táto žena dostala naozaj vtipný nápad. 

Špeciálne správy si zaslúžia aj špeciálne oznámenie. Medzi ne patrí nepochybne aj tehotenstvo. Preto, keď táto žena zistila, že je tehotná, vedela, že to musí oznámiť manželovi naozaj jedinečným spôsobom. Koniec koncov, snažili sa o dieťa už jeden a pol roka. Preto to muselo byť niečo špeciálne.

Pregnancy announcement cards magic the gathering chimeraofebony 5a82a8555001d__700.jpg
www.flickr.comN05/1937501151/

Manželia boli spolu už niekoľko rokov, obaja mali stabilnú prácu a vlastný dom. Preto sa rozhodli, že je ten správny čas na spoločné dieťa. Pokúšali sa otehotnieť viac ako jeden a pol roka, až nakoniec sa im to podarilo. Keďže obaja radi hrajú kartovú hru s názvom „Magic the Gathering“, bola to super príležitosť na prekvapenie.

Pregnancy announcement cards magic the gathering chimeraofebony 8 5a829ea019a40__700.jpg
Foto: www.imgur.com

Plán bol jednoduchý: Žena zamaskovala jednu hraciu kartu, kde naznačila obrázkom, ako aj citátom o jej láske k čokoláde, že je tehotná. Túto kartu vložila medzi ostatné, aby to nebolo príliš nápadné. Karty dala potom na druhý deň manželovi, ktorý ich jednu po druhej čítal, ako pri bežnej hre. Až kým narazil na tú pravú.

Pregnancy announcement cards magic the gathering chimeraofebony 9 5a829eb1e6b18__700.jpg
Foto: www.imgur.com

Misia bola splnená! Muž sa pozeral na kartu, na manželku a po chvíli mu došlo, čo to znamená. Po zvyšok večera sa manželia tešili z tehotenstva a rozprávali sa. Ráno si budúci otecko dokonca na internete objednal detské knihy. Boli obaja veľmi šťastní, že sa im to po tak dlhom čase konečne podarilo.

Pregnancy announcement cards magic the gathering chimeraofebony 7 5a829e8ade185__700.jpg
www.boredpanda.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 16. februára 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: