Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena pobúrila ľudí svojou fotkou. Počas jogy totiž dojčila svoje dieťa v nezvyčajnej polohe

Joga.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

Cvičenie a dojčenie zároveň? Táto žena to zvláda bez problémov!

Mladá mamička bola označená za „čudáčku“ kvôli fotke, ktorú zverejnila na sociálnej sieti. Dojčí na nej totiž svoje ročné dieťa v netradičnej polohe a to v stojke na hlave počas cvičenia jogy. Trend robenia tzv. „brelfies“ alebo dojčiacich selfie rozdelil názor ľudí, ale táto mamička vzala veci na úplne novú úroveň tým, že zapojila jogu.

Žena z USA, ktorá vystupuje na Instagrame pod menom Mottajuice, dojčila svoju ročnú dcéru Julie Ann počas cvičenia jogy a to pobúrilo veľa ľudí, ktorí to neváhali aj okomentovať. Na záberoch však nie je nič poburujúce, šťastné dieťa sa kŕmi a mamička relaxuje. Či nie? 

Niektorí ju obvinili z toho, že myslí len na seba a dáva prednosť svojej postave a cvičeniu pred dieťaťom. „Mám pocit, že je to žena, ktorá sa stále stará o svoju postavu, chce pracovať na sebe, ale jej dieťa je hladné“ alebo „Čo keď tá hlúpa žena spadne na svoje dieťa?

„Dojčila som svoju dcéru po dobu šiestich mesiacov a hocikedy to urobím aj hore nohami na hlave, keď sa na to budem cítiť“, reagovala mamička. Svoju dcéru tiež vedie k joge od útleho veku. Odmalička s ňou pózuje počas cvičenia a sama sa učí rôzne polohy od matky.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 10. januára 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,