Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena sa rozhodla dať svojho syna na adopciu. Hodinu predtým, ako to urobila, natočila dojímavé video

Babatko.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Byť matkou je tá najkrajšia vec na svete. Niektoré ženy však po tom, ako sa im narodí dieťa, nemajú dobré podmienky pre život s novorodencom, a preto ho dajú radšej na adopciu. 

Hannah je mamička tohto krásneho malého chlapca. Bohužiaľ, rozhodla sa, že dá synčeka na adopciu, aby vyrastal v úplnej rodine a v dobrých podmienkach. Samozrejme, pre Hannah to bolo veľmi ťažké rozhodnutie a určite jej bude synček chýbať.

Hand 444159_640.jpg
pixabay.com

Iba hodinu predtým, ako mala dať chlapčeka na adopciu, z posledných síl, so slzami v očiach a roztraseným hlasom nahrala toto dojímavé video. Ukončila ho slovami: „Ak by som ťa nemala rada, nebola by som na tomto mieste a ty by si nemal takúto užasnú rodinu“. 

Babatkoo.jpg
www.facebook.com

A ďalej pokračovala: „Predtým, než ťa dám do rúk Brada a Emily, dám ti toľko veľa bozkov, koľko len budem môcť. Milujem ťa“. Video sa dostalo aj na sociálne siete a dojalo tisícky ľudí v rôznych kútoch sveta. Ak si ho pozriete, aj vy budete mať slzy na krajíčku.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 10. januára 2018Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: